تصاویر جدید بتمن چیزی بیش از زوئی کراویتز به عنوان یک زن گربه ای را نشان می دهد

[ad_1]

جدید بتمن Featurette تمام شد و کانون توجه را به سمت سلنا کایل ، همسر گربه Zoe Kravitz گرفت. با مشارکت چندین قطعه از عکس های جدید ، و همچنین برخی از ایده های رویکرد بازیگر به شخصیت و چگونگی او را به حساب حوادث بتمن، این ویدئو مطمئناً طرفداران DC را هیجان زده خواهد کرد تا سال آینده اولین نمایش او را روی صفحه ببینند.

این فیلم عمدتا به کارگردان مت ریوز و ستاره زن گربه ای زوئی کراویتس متمرکز است ، دومی انگیزه شخصیت را در این تجسم خاص نشان می دهد. این بازیگر متلک می گوید: “سلینا می تواند از خودش مراقبت کند.” “او واقعاً می خواهد برای کسانی بجنگد که شخص دیگری ندارند که برای آنها بجنگد. من فکر می کنم آنجا جایی است که بتمن و او واقعاً به هم وصل می شوند.” واضح است که سلینا کایل در حال ورود است بتمن ایده های مشابه کمیک های او وجود خواهد داشت و او ریشه های خودش را همزمان با فیلم بروس وین از رابرت پتینسون طی خواهد کرد.

مرتبط: ستاره اسمالویل ، تام ولینگ دوست دارد سوپرمن جهان بتمن شود

Featurette جدید برخی از فیلم های دیده نشده از صحنه موتور سیکلت کراویتس را نشان می دهد ، و همچنین یک نمای متناوب از درگیری های کوتاه او با صلیبی پوشیده پتینسون را نشان می دهد ، که او را به شیوه ای معمول گربه ماده در حال پرواز دارد. پیش از این ، كراویتس ایده ای راجع به این دزد رسوا ارائه داده بود كه می گوید بر خلاف بتمن كه نماینده مردانگی است ، گربه ماده نماینده زنانه است و “زنانه نشان دهنده قدرت است و من فکر می كنم این نوع دیگری از قدرت مرد است. کمی پیچیده تر و نرم تر “

همانطور که از طیف کمی از پرسنل رسمی منتشر شده و مواد بازاریابی دیده می شود ، بتمن یک داستان نوآر محور خواهد بود که مهارت های افسانه ای افسانه ای Caped Crusader را با قدرت بیشتری در خود گنجانده است. داستان بر روی جوان بروس وین در دومین سال مبارزه با جرم متمرکز است. وقتی ناگهان مجموعه ای از قتل ها به دست “ریدلر” اتفاق می افتد ، بروس از عدم تأثیری که در جنایت در گاتهام دارد ، دلسرد می شود. با هدایت مسیری که رازهای تاریکی را برای والدینش فاش می کند ، بروس مجبور می شود با فسادی که در سایه های شهر او اتفاق می افتد مقابله کند زیرا او سعی می کند پیش از کشتن دوباره Fortune Teller را بگیرد.

کراویتس سال گذشته فاش کرد که از پرتره میشل فایفر از شرور بتمن در سال 1992 الهام گرفته است. بتمن برمی گرددو همچنین خواندن فرانک میلر بتمن: سال اول. در واقع ، دو كاتن قبل از زن مهر تأیید به كراویتس دادند. “من با میشل صحبت کردم [Pfeiffer]. کراوتیس سال گذشته فاش کرد: “ما در گلدن گلوب در یک میز نشسته بودیم و طی این سالها من به دلیل دیوید ای کلی با تعدادی از آنها ملاقات کردم.” “او همیشه خیلی خوب بوده است.” من تازه پرت شده بودم ، بنابراین واقعاً از بودن در کنار او عصبی بودم و او خیلی ناز بود. او فقط مرا بغل کرد و گفت: “تو عالی خواهی شد.” واقعاً حیرت انگیز بود. هاله و آن [Hathaway] در Instagram و Twitter بسیار زیبا بودند. [They] هنگام اعلام پیام های واقعا شیرین و دلگرم کننده ای ارسال شد. بنابراین احساس می کنم مورد حمایت دخترانم قرار گرفته ام. “

پس از چندین تأخیر به دلیل وضعیت جهانی در حال انجام ، بتمن اکنون قرار است در تاریخ 4 مارس 2022 در ایالات متحده منتشر شود. این عکسها برای اولین بار در آمریکا ظاهر شد Reddit از کاربر Bman1738.

موضوعات: بتمن[ad_2]