تصادفات عروسی 2 در HBO Max با بازگشت وینس وان و اوون ویلسون اتفاق می افتد؟

[ad_1]

پس از سالها بحث و گفتگو ، به نظر می رسد که حوادث عروسی 2 بالاخره این اتفاق می افتد و ما HBO Max را داریم که به خاطر آن از شما تشکر می کنیم. گزارش شده است که سرویس پخش کننده وینس وان و اوون ویلسون را برای دنباله کمدی محبوب خود در سال 2005 گرد هم خواهد آورد.همچنین به نظر می رسد تیم اصلی خلاقیت و همچنین سایر بازیگران نیز برگردانده خواهند شد.

این خبر از لیست تولید تازه افتتاح شده می آید. در آن آمده است که اوون ویلسون ، وینس وان ، ایسلا فیشر و راشل مک آدامز برای بازگشت به سنگ شکن عروسی 2. علاوه بر این ، کارگردان اصلی دیوید دابکین نیز به زین بازمی گردد. ایوان سوسر (مشت مشت ، بروکلین ناین و نه) گفته می شود که فیلم نامه را نوشته است. طبق این لیست ، تولید باید در ماه آگوست در پورتوریکو انجام شود. هنوز مشخص نیست که آیا کریستوفر واکن یا جین سیمور نیز برمی گردند ، اگرچه هر دو برای انجام این کار ابراز تمایل کرده اند. و بیایید Will Ferrell را به عنوان Chazz ، تصادف اصلی عروسی فراموش نکنیم.

مرتبط: عروسی سقوط می کند 2 هر دو کریستوفر واکن و جین سیمور می خواهند برگردند

جزئیات طرح این دنباله در حال حاضر یک معما است. فیلم اصلی بر روی جان بکویت و جرمی کلاین ، دو وکیل طلاق با بازی اوون ویلسون و وینس وان. زنان ماده برای دیدار با زنان عروسی ها را خراب می کنند. اما جان به طور ناگهانی در یک عروسی کلاس بالا عاشق یک ساقدوش عروس می شود و همه چیز پیچیده می شود زیرا او دختر وزیر خزانه داری آمریکا است که او نیز نامزد است.

دیوید دابکین پیش از این گفته بود که داستان “عجیب” و “چالش برانگیز” خواهد بود زیرا توضیح داد که این داستان می تواند به ازدواج دوباره جان و جرمی در دهه 1940 بپردازد. اوون ویلسون و وینس وان در طول سالها چندین بار در مورد امکان بازگشت برای دنباله ای بحث کرده اند و به نظر می رسد این بحثها در چند سال گذشته به طور فزاینده ای جدی تر شده است. به نظر می رسد که بالاخره ستاره ها در یک صف قرار گرفته اند.

به نظر می رسد که ظهور HBO Max در نهایت این امکان را فراهم می کند. برادران وارنر و New Line Cinema که در ابتدا تولید شد حوادث عروسی، بسیاری از پروژه های سرویس جریانی را هدف قرار داده اند ، زیرا به نظر می رسد که با پروژه های مشابه Netflix و Disney + رقابت می کند. بازی جریانی منطقی است ، زیرا دنباله های کمدی به ندرت تجارت بزرگی را در گیشه انجام می دهند. اگرچه چنین چیزی می تواند به اندازه کافی برای ترغیب علاقه شخصی به تماشای آن از راحتی خانه منجر شود.

حوادث عروسی در انتشار اصلی خود یک موفقیت بزرگ بود. این فیلم با بودجه 40 میلیون دلاری ساخته شده و در گیشه جهانی به فروشی عظیم 288 میلیون دلاری دست یافته است. در زمان های مختلف ، استودیو دنباله ای را دنبال کرد ، اما سازندگان فیلم در برابر بازگشت مقاومت کردند زیرا فکر نمی کردند دلیل خوبی برای این کار وجود دارد. بدیهی است که تغییر کرده است. هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان انجام نشده است سنگ شکن عروسی 2 منتشر خواهد شد ، اما با توجه به عکسهای تابستان امسال ، باید انتظار داشته باشیم که آنها را تا پایان سال 2022 جایی در وسط ببینیم. مطمئناً هنگام ارائه تمام جزئیات بیشتر ، شما را در پست خود نگه داریم. این خبر از طریق ما به دست ما می رسد تولید هفتگی.

موضوعات: خرابی عروسی 2 ، خرابی عروسی ، HBO Max ، پخش جریانی[ad_2]