تریلر Story Lisey ، جولیان مور را در سریال Apple TV + سری محدود استفان کینگ نشان می دهد

[ad_1]

Apple TV + قبلاً از اولین تریلر مربوط به آن رونمایی کرده است داستان لیزی، یک مینی سریال بر اساس رمان پرفروش سال 2006 و اقتباس و نویسندگی نویسنده اصلی آن ، استیون کینگ. این هیجان ترسناک با بازی جولیان مور ، برنده اسکار ، بیوه لیزی لندون را دنبال می کند زیرا مجموعه ای از حوادث ناراحت کننده خاطرات ازدواج او با نویسنده اسکات لندن (کلایو اوون) و تاریکی او را آزار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=BqcI0kk-Cts

تریلر با یک احساس اضطراب شوم پوشانده شده است که بدون شک کل داستان را پوشش خواهد داد. جولیانا مور ستاره های سریال استیفن کینگ به همراه نامزد اسکار کلایو اوون ، که همچنین دارای خلاقیت زیادی در پشت دوربین و همچنین جلوی خود با دو مجری است. در یک گام نادر ، هر قسمت از اقتباس آینده تلویزیون اپل + شخصاً توسط استیون کینگ همراه با Bad Robot Productions توسط JJ Abrams و همچنین تلویزیون برادران وارنر نوشته شد. کار فیلمنامه های کینگ است جکی و اسپنسر کارگردان پابلو لاراین ، که کارگردانی هر هشت قسمت را بر عهده دارد. تهیه کنندگان اجرایی کینگ ، مور و لارین به همراه آبرامز ، بن استفنسون و خوان دیوس لاراین.

مرتبط: دادخواست اپل ادعا می کند مشتریانی را که فیلم و نمایش های تلویزیونی خریداری کرده اند گمراه کرده است

داستان لیزی یک تریلر عمیقاً شخصی و متفکرانه است که لیزی لندون (با بازی مور) را دو سال پس از مرگ شوهرش ، نویسنده معروف اسکات لندون (با بازی اوون) دنبال می کند. یک سری اتفاقات ناراحت کننده باعث می شود که لیزی با خاطرات ازدواجش با اسکات ، که او عمدا از آگاهی خود جلوگیری کرده است.

بقیه بازیگران نقش مکمل این ستاره عبارتند از: جوآن آلن در نقش آماندا دبوچر ، جنیفر جیسون لی در نقش دارلا ، دنی دین در نقش جیم دولی ، رون کفاس جونز در نقش پروفسور داشمیل و سان کانگ در نقش افسر دن بوکمن.

پوستر داستان لیسی

Dane DeHan اخیراً چند قطعه قانع کننده از پشت صحنه را فاش کرده است که موارد بیشتری را فاش می کند استفان کینگ او هر قسمت از این مجموعه محدود را می نویسد ، اما برای اطمینان از ادامه اقتباس نیز هر روز سر صحنه است.

“این واقعاً عالی بود. او بسیار در صحنه فیلمبرداری است. او در کارهایی که انجام می دهیم و در تجربه بسیار زیاد است. همچنین کمک به اینکه گاهی اوقات با او کار کند بسیار سرگرم کننده است. او کارهای اضافی می نویسد. پابلو لاراین ، کارگردان ، کارهای زیادی دارد یک چشم انداز روشن و همکاری واقعی در حال رخ دادن است ، که در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود. چنان معامله بزرگی است که آنچه او می نویسد آنقدر مقدس است که برای همکاری واقعی یا تغییر بعضی اوقات ، بهتر است او را در آنجا داشته باشیم و نعمت او و دانستن اینکه از این موضوع خوشحال است. واقعاً سرگرم کننده بود. به نظر می رسد که ما کاری بسیار عالی انجام می دهیم. “

پس از پذیرش انتقادی خونسردانه اقتباس سریال اخیر استفان کینگ صبر کن که سال گذشته منتشر شد ، طرفداران استاد وحشت می توانند مطمئن باشند که کینگ خودش در ساخت به لیزی تاریخچه از صفحه ای به صفحه دیگر. به نظر می رسد نمایش مرکزی جولیان مور یکی دیگر از لیست های درحال رشد نمایش های عالی و به لیزی داستان مطمئناً باید همه وحشت روانشناختی را که طرفداران کینگ هوس می کنند فراهم کند.

هشت قسمت از سریال اصلی اپل استیون کینگ به لیزی اولین نمایش داستان جمعه ، 4 ژوئن 2021 جهانی خواهد بود و دو قسمت اول هر جمعه قسمت های بعدی را دنبال می کند.

عناوین: Apple TV Plus ، جریان ، داستان Liseys

[ad_2]