تریلر Sing 2 از راه می رسد ، Buster Moon برای یک بازی عجیب و غریب ستاره ای دیگر بازمی گردد

[ad_1]

گروه بازیگران و خوانندگان در آخرین تریلر Universal and Illumination’s بازگشتند نوشیدن 2. این فصل تعطیلات ، فصل جدیدی از مجموعه انیمیشن Illumination با رویاهای بزرگ و آهنگهای جذاب تماشایی از راه رسیدن کوالای همیشه خوش بین ، Buster Moon و بازیگران ستارگانش آماده می شود تا خیره کننده ترین مرحله عجیب و غریب خود را تا کنون انجام دهند … همه در سرگرمی درخشان پایتخت جهان

https://www.youtube.com/watch؟v=EPZu5MA2uqI

نوشیدن 2 یک بار دیگر دنبال Buster ، یک کوالای خوش بینانه بیان شده توسط برنده اسکار متیو مک کاناهی ، که تئاتر ماه نو را به یک محبوب محلی تبدیل کرد. اما باستر به دنبال یک جایزه بزرگتر است: اولین نمایش جدید در تئاتر برج کریستال در شهر جذاب Redshore. اما بدون هیچ ارتباطی ، باستر و بازیگری او ، از جمله مادر خواص Rosita (برنده اسکار ریز ویترسپون) ، Ash خوک سنگ (اسکارلت جوهانسون) ، گوریل صادق جانی (Taron Egerton) ، فیل خجالتی مینا (البته Tori Kelly) و تحریک کننده خوک گانتر (نیک کرول) – باید دزدکی وارد دفاتر مشهور جهانی Crystal Entertainment شود ، که توسط جیم کریستال ، سرمایه دار گرگ بی رحم (بابی Cannavale برنده Emmy) اداره می شود.

مرتبط: هنگام ارائه اولین پوستر ، 2 بار در Bono ، Halsey و Pharrell بخوانید

در تلاش ناامیدانه برای جلب توجه آقای کریستال ، گونتر به طور خودجوش به ایده ای خشن برآمد که باستر به سرعت برای آن نامزد شد ، وعده داد که در نمایش جدید آنها شیر راک افسانه ای Clay Calloway ، با بازی Bono U2 در اولین انیمیشن خود در سینما ظاهر خواهد شد. مشکل این است که باستر هرگز با کلی ، هنرمندی که بیش از یک دهه پس از از دست دادن همسرش ، خود را از جهان بسته بود ، ملاقات نکرده است. بدتر از آن ، باستر نتوانست درک کند که آقای کریستال یک گانگستر خودمحور است و ترجیح می دهد کسی را در پشت بام یک ساختمان رها کند تا اینکه به او دروغ گفته شود.

همانطور که گونتر به باستر کمک می کند تا یک شاهکار تئاتر در خارج از جهان اختراع کند و از طرف آقای کریستال (و تهدیدهای شوم) از طرف آقای کریستال ساخته شود ، نقش اصلی روزیتا در نمایش جدا شده و به دختر خرابکار آقای کریستال ، پورشه ، بازیگر نامزد برای گرمی تحویل داده می شود. هنرمند هالزی. باستر که ناامید از نجات نمایش و زندگی خود است ، به جستجوی کلی می پردازد و او را متقاعد می کند که به صحنه برگردد. آنچه که از رویای موفقیت بزرگ آغاز می شود ، یادآوری عاطفی قدرت موسیقی برای بهبود حتی شکسته ترین قلب می شود.

نوشیدن 2 توسط کارگردان تحسین شده بازگشت گارت جنینگز نوشته و کارگردانی شده است و شامل شخصیت های جدید دیگری است که توسط فوق ستاره موسیقی فارل ویلیامز بازی می شود ، پلنگ سیاه لتیسیا رایت و بازیگران کمدین اریک آندره و چلسی پرتی.

اولین نوشیدن با کسب 634.1 میلیون دلار در گیشه برای بودجه تولید 75 میلیون دلار و تحسین منتقدان برای صدای عالی و برخورد صمیمانه و واقعی او با یك داستان معروف ، یك موفقیت بزرگ برای Illumination بود.

دنباله پیش رو توسط بنیانگذار و مدیر عامل Illumination کریس ملداندری و جانت هلی تولید می شود و مانند نسخه قبلی خود ترکیبی از ده ها آهنگ کلاسیک راک و پاپ ، اجراهای برقی ، هنرمندی نفس گیر و طنز و قلب مشخصه Illumination در احساس نهایی است. رویداد سینمایی سال. نوشیدن 2 قرار است در 22 دسامبر 2021 توسط یونیورسال پیکچرز به صورت نمایشی در ایالات متحده منتشر شود.

مباحث: بخوان 2 ، بخوان

[ad_2]