تریلر Eternals № 2 در نوامبر امسال از تیم New Marvel Characters استقبال می کند

[ad_1]

جدیدترین تریلر فیلم Marvel’s ابدی او سرانجام اقدام را ارائه می دهد و راه طولانی در پیش دارد تا توضیح دهد که تیم مرموز ابرقهرمانان در این مدت کجا بوده است. این تریلر با ارائه بهترین نمای از بازیگران و شخصیت های متنوع ، مجموعه فوق العاده قدرتمند آنها و همچنین شروران این آهنگ ، مطمئناً طرفداران مارول را هیجان زده می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=x_me3xsvDgk

از اولین عکس های ابدی منتشر شد ، حضار پرسیدند کجا هستند و چرا هرگز در گذشته به کاپیتان آمریکا و مرد آهنی کمک نکرده بودند ، مخصوصاً در برابر تایتان دیوانه ، تانوس. خوب ، این تریلر سرانجام پاسخ ها را داد ، با شخصیت Gemma Chan ، Sersi ، نشان داد که به ابدی ها دستور داده شده است که هرگز در امور بشریت دخالت نکنند مگر اینکه دشمن آنها ، Deviants ، درگیر باشد.

مرتبط: چرا Marvel’s Eternals با Thanos نجنگید در فیلم جدید MCU فاش شد

این فیلم علاوه بر ارائه تصویری نفس گیر از یکی از موجودات آسمانی خداگونه ، حتی نشان می دهد که این اقدامات تانوس و موفقیت انتقام جویان در انتقام جویان: تمام شد که منجر به ظهور ابدی بعد از این همه سال شد. به امید خدا ، این برای حل بزرگترین مشکلی که تا به حال بر سر فیلم افتاده است کافی است.

علاوه بر توضیحات بسیار مورد نیاز ، قاب جدید تمرکز زیادی را روی آن قرار داده است بازی تاج و تخت ریچارد مدن در نقش ایکاریس بازی می کند که قسمت عمده تریلر را ارائه می دهد. نشان داده می شود که ایکاروس یکی از قدرتمندترین ابدی ها است و در حال مبارزه با انحرافات هیولا پرواز می کند و اشعه های انرژی را از چشمان خود منفجر می کند. ایکاریس ارتباط عمیقی با سورسی دارد ، که گفته می شود در مرکز داستان قرار دارد ، مادن اخیراً توضیح داده است که “سطح عمیقی از عاشقانه در دو نفر وجود دارد که هزاران سال وجود داشته و هنوز یکدیگر را انتخاب می کنند. “

بازی در یک موجود جاودانه در سن 7000 سالگی چیزی است که بازیگر آن را یک چالش می داند. مادن توضیح داد: “من مجبور بودم کار کنم ، چگونه می توان فردی را بازی کرد که همه چیز را دید و همه کار کرد؟” “چگونه آنها را بازی می کنید تا از همه چیز خسته نشوید زیرا آنها را دیده اید و انجام داده اید؟”

پوستر پرداخت Eterenals

ابدی مخاطبان را با جنبه جدیدی از دنیای سینمایی مارول آشنا می کند و رویدادهای فیلم کمیک پرفروش سال گذشته را دنبال می کند ، انتقام جویان: تمام شدبه وارد ابدیت شوید ، نوعی بیگانگان جاودانه از یک سیاره دور ، که هزاران سال پیش به زمین رسیده اند و از مردم در برابر سپیده دم محافظت می کنند. ابدی ها که توسط Celestials ایجاد شده اند ، نژادی از موجودات کیهانی بیگانه قدرتمند که بیش از 7000 سال به طور مخفیانه بر روی زمین زندگی کرده اند ، باید برای محافظت از بشریت در برابر همتایان شیطانی خود ، Deviants ، متحد شوند.

ابدی این فیلم توسط کلویی ژائو کارگردان برنده اسکار نوشته و کارگردانی شد و پاتریک برلی نیز در فیلمنامه آن نقش داشت. شامل یک گروه حماسی با حضور آنجلینا جولی ، نماد هالیوود در جنگجوی جاودانه ، Tena ، Richard Madden در نقش Icaris ، رهبر تاکتیکی ابدی ، Kumail Nanjiani در نقش Kingo ، Eternal ، که می تواند پوسته های انرژی فضایی را از دستان خود پرتاب کند. هدیه سوپر اسپین ، برایان تایری هنری در نقش فاستوس ، نماینده فوق هوش ، سلما هایک در نقش آژاک ، رهبر ابدی و دان لی در نقش گیلگمش ، قوی ترین ابدی ، این فیلم باید از فقدان اجراهای قابل توجه فاصله داشته باشد.

همانطور که توسط تریلر تأیید شد ، ابدی قرار است در ایالات متحده در 5 نوامبر 2021 به عنوان بخشی از فاز چهارم MCU منتشر شود.

موضوعات: جاودانه

[ad_2]