تریلر Cobra Kai Season 4: Terry Silver Returns

[ad_1]

درد واقعی در سریال موفق Netflix آغاز می شود ، کبرا کایدر حالی که تری سیلور برای فصل 4 به دوجو باز می گردد ، هنوز هم با دم نمادین خود ، که با گذشت زمان به طور مناسب نقره ای شده است ، ورزش می کند ، تبلیغات کوتاه بچه کاراته قسمت سوم یک شرور در یک نور معمول ترسناک ، یادآوری روشهای وحشیانه او قبل از اولین کبرا کای IV.

https://www.youtube.com/watch؟v=zIxKKv8q5W0

تری سیلور ، دوست نزدیک جان کریس از دوران جنگ ، آنتاگونیست اصلی در سال 1989 بود. Karate Kid Part III و قهرمانی که بسیاری از طرفداران امیدوار بودند بتوانند برای بازیهای انتقام جویانه بیشتر علیه دنی لاروسو و آقای بازگردند. میاگی به عنوان بازیگر توماس ایان گریفیت ، بچه کاراته قسمت سوم جان کریس و تری سیلور را دیدم که سعی در انتقام گرفتن از دانیل و آقای میاگی داشتند. سیلور حتی موفق می شود گوه ای را بین دو نفر مورد علاقه خود فشرده و به Daniel-Sun در تکنیک های وحشیانه ، خشن و توهین آمیز آموزش دهد تا حتی با جان کریس نیز رقابت کند.

مرتبط: موندو با موسیقی متن Cobra Kai Vinyl Box Set و کاست اختصاصی رحم نمی کند

البته اوج فیلم دوباره متحد شدن دانیل و آقای میاگی را می بیند و سیلور با رسوایی برگ می رود. بدون شک او احساسات بد نسبت به خود داشت کودک کاراته کا است برای انتقام بیشتر از آن زمان جفت و خارش کنید.

34 سال بعد از اولین تنظیم کنید کودک کاراته کا است، کبرا کای در داستان از دیدگاه رقیب دانیل ، جانی لارنس ، تجدید نظر می کند. جانی که اکنون یک الکل مشکوک است ، تصمیم می گیرد دوجو کاراته Cobra Kai را دوباره باز کند و این منجر به از سرگیری رقابت قدیمی خود با دانیل لاروسو می شود.

کبرا کای در فصل 3 شخصیت ها را درگیر می کند در حالی که آنها تلاش می کنند تا با عواقب رسوایی دبیرستان که فینال هیجان انگیز فصل دوم سریال را به پایان رساند کنار بیایند. در حالی که میگل (Xolo Maridueña) در کما است ، دانیل لاروسو (رالف ماکیو) و جانی لارنس (ویلیام زابکا) باید درگیر مشارکت خود در رویدادهایی شوند که او را در آنجا قرار داده اند و سعی کنند بفهمند که چگونه می توان راهی بهتر برای پیش بردن دانش آموزان آنها

این درام در فصل 3 بسیار گسترده شد ، در حالی که رابی (تانر بوکانان) برای مصدومیت میگل در بند بود. در همین حال ، هاوک (جیکوب برتراند) دوباره توسط قلدر دبیرستان کایلر (جو سو) شکنجه می شود و جان کریس (مارتین کاو) روح او را سفت می کند کبرا کای، یک بار دیگر کد اخلاقی بسیار مشکوک را به شاگردان خود القا می کند.

فصل سوم بسیار هیجان انگیز به پایان رسید ، در حالی که dojo Daniel Miyagi-Do با شاگردان جدید جانی عقاب جانی همراه شد تا کبرا کای را شکست دهند ، که اکنون توسط جان کریس خطرناک تصاحب شده است. آتش بس غیر منتظره آنها پس از آن انجام شد که شخصیت اصلی دیگری از گذشته کاراته کودک ، علی میلز شوارتبر ، الیزابت شوبر ، تجربه شفابخشی بسیار بیشتری از آنچه شخصیت ها یا مخاطبان انتظار داشتند بود.

ظاهراً ، بازگشت تری سیلور حاکی از آن است که حضور شرورانه پیوسته ای در حال رشد است که از فصل 4 کبرا کای به وجود خواهد آمد ، و ترکیب Kreese / Silver احتمالاً متحد می شود تا در رقابت با همکاری جدید لاروسو و لارنس به رقابت بپردازد.

کبرا کای یک ضربه بزرگ برای نتفلیکس است ، زیرا طرفداران از ماجراهای مداوم دانیل لاروسو و جانی لارنس هیجان زده می شوند. بازگشت تری سیلور با موفقیت این هیجان را ده برابر می کند. کبرا کای فصل 4 هنوز تاریخ اکران ندارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=HzkG7aUxXc8

موضوعات: کبرا کای ، بچه کاراته ، بچه کاراته 3

[ad_2]