تریلر 25 ساله Scream برای جشن تئاتر و نمایش 4K Ultra HD در پاییز امسال می آید

[ad_1]

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد آن و درست در زمان هالووین ، ویک برای اولین بار در 4K Ultra HD و در Blu-ray تازه بازسازی شده در 19 اکتبر 2021 توسط Paramount Home Entertainment منتشر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=U0LETmDvuXc

25 سال پس از اولین نمایش آن در تئاتر ، ویک این یک تجربه سینمایی فوق العاده سرگرم کننده و وحشتناک است. این فیلم به کارگردانی وس کریون و نویسندگی کوین ویلیامسون ، ساختارشکنی درخشان ژانر وحشت است که با ادای احترام به قراردادهای فیلم های تندرو ، ضمن برهم زدن آنها با پیچ و تاب های هوشمندانه و دیالوگ های شوخ طبعانه.

مرتبط: فریاد وس کراون در 25 اکتبر در اکتبر به سینماها باز می گردد

جدید Scream 4K Ultra HD ، Limited Edition 4K Ultra HD SteelBook و Blu-ray شامل نگاهی جدید به فیلم و کارگردان وس کراون ، از جمله تصاویر پشت صحنه آرشیو و مصاحبه های جدید با ستارگان Nev Campbell ، Courtney Cox و David هستند. آرکت ، و فیلمنامه نویس کوین ویلیامسون و کارگردانان و دیگر بازیگران قسمت جدید این حق رای دادن ، که در سال 2022 توسط پارامونت پیکچرز و گروه رسانه ای اسپایگلاس به نمایش درآمد. این دیسک ها همچنین شامل دسترسی به نسخه دیجیتالی فیلم و محتوای پاداش موروثی است که در زیر شرح داده شده است:

  • میراث خونین: فریاد 25 سال بعد – جدید!
  • تفسیر صوتی توسط وس کراون کارگردان و نویسنده کوین ویلیامسون
  • ویژگی های تولید
  • پشت صحنه
  • سر صحنه: درو بریمور
  • پرسش و پاسخ با Cast and Crew
  • فیلم ترسناک مورد علاقه شما چیست؟
  • چرا مردم اینقدر شیفته فیلم های ترسناک هستند؟

پس از مجموعه ای از مرگ های مرموز در شهر کوچک آنها ، گروهی غیرمعمول از دوستان ، به رهبری سیدنی پرسکات (نیوکامپل) ، هدف یک قاتل نقاب دار می شوند. با افزایش تعداد اجساد ، سیدنی و دوستانش به “قوانین” فیلم های ترسناک روی می آورند تا به آنها کمک کنند تا در وحشت زندگی واقعی خود زندگی کنند. در این فیلم کورتنی کاکس ، دیوید آرکت ، اسکیت اولریش ، متیو لیلارد ، جیمی کندی ، رز مک گوان و درو بریمور نیز بازی می کنند.

به افتخار بیست و پنجمین سالگرد ، Fathom Events و Paramount Pictures به ارمغان می آورد ویک بازگشت به سینماهای منتخب برای یک رویداد دو روزه ویژه در 10 و 11 اکتبر. جزئیات تکمیلی جداگانه اعلام می شود.

ست فریاد بیست و پنجمین سالگرد
کیت Scream 4K برای 25 سالگی
بیست و پنجمین سالگرد بلوری بلندی فریاد بزنید
ست جیغ 25 سالگرد
دی وی دی فریاد بزنید برای بیست و پنجمین سالگرد

موضوعات: فریاد

[ad_2]