تریلر 1978 Nightwing Camp را به یک کشتار خونین تبدیل می کند

[ad_1]

پس از نمایش اولین قسمت نتفلیکس ، پخش کننده فیلم تریلر جدیدی را برای آن منتشر کرد خیابان ترس قسمت 2: 1978. سه گانه فیلم هایی که در سه دوره زمانی جداگانه تنظیم شده اند ، خیابان ترس این فیلم ها براساس رمان های ترسناک اصلی RL Stine ساخته شده اند. فصل اول ، خیابان ترس قسمت 1: 1994، در تاریخ 2 ژوئیه ظاهر شد ، عملکرد بسیار خوبی را در کنار منتقدان و طرفداران ترسناک داشت. Netflix با تمسخر انتشار فصل دو این هفته ، پیش پرده جدیدی را منتشر کرده است که می توانید در زیر بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=eR2KSY1fipo

مقدمات برای خیابان ترس قسمت 2: 1978 می خواند: “در سال 1978 ، کمپ نایت وینگ بین اردوگاه ها و مشاوران از شهر پر رونق سانی ویل و اردوگران و کارگران خدمات از شهر ویران شده شادیساید تقسیم شد ، اما وقتی وحشت تاریخ مشترک شهر آنها زنده شد ، آنها باید با هم گروه شوند. برای حل یک رمز و راز ترسناک قبل از اینکه خیلی دیر شود. “

مرتبط: سدی سینک با یک شر باستانی در خیابان ترس مواجه می شود قسمت دوم: پوستر 1978

لی جانیاک کارگردانی می کند خیابان ترس قسمت 2: 1978 با استفاده از فیلمنامه ای که با زاک اولکویکز نوشته شده است. این داستان براساس داستان اصلی اولکویچ ، فیل گراسیادئی و جانیاک ساخته شده است. چیزهای عجیب ستاره سدی سینک با بازی اولیویا ولش ، امیلی رود ، رایان سیمپکینز ، اشلی زاکرمن ، جیلیان جیکوبز ، کیانا مادیرا و جوردانا اسپیرو بازی می کند.

جانیاک همچنین قسمت اول را مدیریت کرد ، خیابان ترس قسمت 1: 1994، که با Graziadei تالیف شده است. کایل کیلان نیز در داستان سهیم بود. این فیلم که در دهه 1990 اتفاق افتاده است ، گروهی از نوجوانان را دنبال می کند که می فهمند ممکن است اتفاقات هولناکی که نسل ها برای شهرشان آزار داده شده است به هم پیوند خورده و اهداف بعدی باشند. در آن کینا مادیرا ، اولیویا ولش ، بنجامین فلورس جونیور ، جولیا رووالد ، فرد هاچینگر ، اشلی زاکرمن و دارل بریت گیبسون حضور دارند.

خیابان ترس قسمت 3: 1666، که هفته آینده منتشر خواهد شد ، داستان مربوطه را به پایان می رساند. آخرین کارگردانی آن را جانیاک نیز بر عهده داشت ، جانیاک ، گراتازیادی و کیت ترفری آن را نوشتند. با بازگشت به سال 1666 ، فیلم سوم مستعمره ای را که در یک شکار جادوگر هیستریک غرق شده دنبال می کند و عواقب مرگباری را برای قرن های بعدی به همراه دارد. در همین حال ، نوجوانان در سال های 1994 و 1978 سعی کردند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود ، به نفرین شهر پایان دهند. بازیگران این فیلم را ستاره های فیلم های قبلی تشکیل می دهند.

نوشته شده توسط RL استین، اولین خیابان ترس این کتاب در سال 1989 منتشر شده است. گرچه قدمت آن به اندازه فیلم های نتفلیکس نیست ، اما هدف این کتاب خوانندگان بالغ تری نسبت به کودکان کم سن و سالی است که می خوانند. غازهای غاز کتابها این مجموعه کتاب بسیار موفق بیش از 80 میلیون نسخه فروش خواهد داشت و در گذشته تلاش شده است که این مجموعه به یک مجموعه تلویزیونی یا فیلم سینمایی تبدیل شود. لی جانیاک از سال 2017 درگیر این روند است.

خیابان ترس قسمت 1: 1994 در حال حاضر از Netflix پخش می شود و خیابان ترس قسمت 2: 1978 این جمعه ، 9 ژوئیه با اولین نمایش خود دنبال خواهد شد. سه گانه با پایان خواهد یافت خیابان ترس قسمت 3: 1666 در 16 ژوئیه. تریلر جدید قسمت دوم از ما آمده است Netflix در YouTube.

موضوعات: خیابان ترس

[ad_2]