تریلر نهایی Quiet Place ، Part II پیش از اولین نمایش خود در ماه مه سال جاری می رسد

[ad_1]

ما یک تریلر جدید برای مکان آرام 2. این آخرین تریلر دنباله ای است که مدتها در انتظار آن بوده و چندین بار توسط پارامونت پیکچرز به تقویم اکران منتقل شده است. در ابتدا قرار بود سال گذشته در سینماها اکران شود اما با تعطیلی سالن های نمایش در این کشور یکی از اولین قربانیان همه گیری شد. اما اکنون خانواده Abbott برگشته اند و هنوز هم با بیگانگان مرگبار فیلم اول علاوه بر تهدیدهای جدید ، به دور از امنیت نسبی خانه خود می جنگند.

https://www.youtube.com/watch؟v=BpdDN9d9Jio

امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ با تکرار نقش های خود از فیلم اول بازمی گردند این بار سیلیان مورفی به این گروه پیوست (بتمن شروع میکند) ، جیمون هونسو (نگهبانان کهکشان) و جان کرازینسکی که این بار دوباره کارگردانی می کند. کرازینسکی که پیش از این به دلیل کار در دفتر کار بیشتر شهرت داشت ، نه تنها در مکان آرام بازی کرد بلکه به طور چشمگیری کارگردانی کرد. اگرچه شخصیت او در فیلم اول کشته شد ، اما همانطور که در تریلرهای قبلی دیدیم ، از طریق فلش بک برمی گردد.

مرتبط: هیولاها آرام آرام 2 زیرچشمی نگاه می کنند که باعث فرار جان کراسینسکی شد

مایکل بی ، اندرو فرم ، برد فولر و جان کرازینسکی تهیه کنندگان این فیلم هستند. اسکات بک و برایان وودز ، که نسخه اصلی آن را نوشتند ، به دلیل خلق شخصیت های این جهان شناخته می شوند ، اما در نوشتن دنباله نقش نداشتند. در عوض ، آنها تصمیم گرفتند تا با پروژه های اصلی تر مانند فیلم ترسناک خود پیش بروند دارم تعقیب می کنم یا 65که در مرحله پس از تولید است. در عوض ، کراسینسکی پس از بازنویسی فیلمنامه اصلی با بک و وودز ، این بار وظایف فیلمنامه را انجام داد.

مکان آرام ، قسمت دوم پس از حوادث مرگبار در خانه ظاهر می شود ، خانواده ابوت اکنون آماده است تا با وحشت دنیای خارج روبرو شود ، در حالی که برای زنده ماندن در سکوت به مبارزه ادامه می دهد. آنها مجبور می شوند به ناشناخته ای فراتر از مسیر شنی و راحتی نسبی خانه روی بیاورند. آنها به زودی دریافتند که موجودات شکار صدا تنها تهدیدهای کمین کننده در این دنیای جدید نیستند.

A Quiet Place که در سال 2018 منتشر شد ، بزرگتر از انتظار مورد انتظار بود. او پس از نمایش جهانی خود در SXSW موجی از تحسین منتقدان را تحریک کرد ، با موفقیت در بودجه جهانی 340 میلیون دلار با بودجه نسبتاً کم 17 میلیون دلار درآمد کسب کرد. این باعث شد پارامونت به سرعت دنباله را ادامه دهد ، در حالی که بیشتر تیم اصلی فیلمسازی را به جز بک و وودز قفل می کند.

این استودیو همچنین علاقه مند است این مورد را به یک حق رای دادن دائمی تبدیل کند. علاوه بر دنباله مستقیم ، جف نیکولز ، کارگردان گل ، برای کارگردانی فیلم دیگری در همان جهان استراق سمع شده است. اگرچه جزئیات این طرح مخفی مانده است ، اما انتظار می رود مطالعه قسمت دیگری از جهان کنار گذاشته شود. اما ابتدا باید ببینیم که جان کرازینسکی این بار چه چیزی را برای مخاطبان آماده کرده است. این دنباله از 28 مه از سال 18 به سینماها می آید تصاویر پارامونت. حتما تریلر جدید را خودتان بررسی کنید.

موضوعات: مکان آرام 2 ، مکان آرام

[ad_2]