تریلر جدید جنگ فردا ، کریس پرات را به جستجوی نجات کره زمین می فرستد

[ad_1]

کریس پرات در آخرین تریلر اقدام علمی تخیلی آینده آمازون بار دیگر در حال محافظت از کهکشان است ، جنگ فردا. سرنوشت یک جنگ آینده نگرانه بر دوش پهن پرت است زیرا او در طول زمان می جنگد تا با مهاجمان بیگانه ای که آینده بشریت را تهدید می کند مبارزه کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=QPistcpGB8o

داستان مفهومی عالی و عالی هنگامی آغاز می شود که جهان با ورود گروهی از مسافران زمانی که از سال 2051 برای انتقال پیامی فوری به این کشور سفر کرده اند ، متحیر می شود: سی سال به آینده ، بشریت در یک جنگ جهانی علیه یک گونه بیگانه کشنده شکست می خورد. تنها امید زنده ماندن این است که سربازان و غیرنظامیان از زمان حال به آینده منتقل شده و به نبرد بپیوندند. در میان افرادی که استخدام شده اند ، معلم دبیرستان و مرد خانوادگی ، دن فارستر است. دان که مصمم است جهان را برای دختر کوچک خود نجات دهد ، در تلاش ناامیدانه ای برای بازنویسی سرنوشت کره زمین با یک دانشمند درخشان و پدر متحیرش متحد می شود.

مرتبط: پوسترهای جنگ فردا ارتش بیگانگان سفر به زمان کریس پرات را متحد می کند

فیلم The Tomorrow War به کارگردانی کریس مک کی از فیلم لگو در اولین کارگردانی مستقیم خود ، افرادی مانند ایوان استراچوفسکی ، جی کی سیمونز ، بتی گیلپین ، سام ریچاردسون ، ادوین هاج ، یاسمین متیوس ، رایان کیرا آرمسترانگ و کیت پاورز را در کنار هم بازی می کند. این پروژه توسط دیوید الیسون ، دانا گلدبرگ ، دون گرنجر ، دیوید سی گویر ، ژول دلی و آدام كولبرنر تهیه شده است و توسط زك دین نوشته شده است و مطمئناً هنگامی كه در ماه جولای به سیستم عامل جریان می رسد ، طرفداران داستان علمی و عملی را خوشحال خواهد كرد

جنگ فردا در ابتدا برای اکران تئاتر توسط پارامونت پیکچرز در نظر گرفته شده بود ، اما با ادامه اوضاع جهانی توسط آمازون پرایم انتخاب شد. این پروژه سرمایه بزرگی برای استودیوی آمازون است که حق توزیع آن را به قیمت 200 میلیون دلار خریداری كرده است. جنیفر سالکه ، رئیس استودیوی آمازون ، هنگام اعلام خبر اعلام جریان برای اولین بار ، در بیانیه ای گفت: “جنگ فردا یک رویداد جهانی خواهد بود که مشتریان ما را در سراسر جهان متعجب و خوشحال خواهد کرد.”

“کارگردان کریس مک کی با درخشان ساختن این تفریح ​​علمی تخیلی منحصر به فرد ، که مخاطبان را در حاشیه نگه می دارد و قلب آنها را با نقشه پدر و دخترش می گیرد. ما نمی توانیم از ادامه رابطه خود خوشحال باشیم. با کریس پرت ، از آنجا که ما این فیلم مهیج را با طرفداران به اشتراک می گذاریم ، به همراه دیوید الیسون و تیم Skydance ، چنین قدرت ستاره ای پویایی را به فیلم می آورد. “

پوستر جنگ فردا

جذابیت کریس پرات با ادامه تسلط خود به عنوان یک ستاره اکشن در لیست A و نوید صحنه های انفجاری و مهیج در حالی که بشریت در آینده با بیگانگان می جنگد ، وقتی The Tomorrow War برای پخش در هر نقطه از خانه فراهم شد ، باید یک موفقیت بزرگ دیگر را برای آمازون فراهم کند.

مک کی اخیراً درباره اولین تجربه خود در کارگردانی گفت: “من بسیار افتخار می کنم به این بازیگران و تیم شگفت انگیز که در شرایط دشوار برای ایجاد یک فیلم اکشن علمی-تخیلی منحصر به فرد کار کردند … چیزی که به ندرت نادر می شود.” . “تماشای این تیم از هنرپیشه ها و صنعتگران که بدون زحمت اکشن ، ترسناک ، کمدی و درام را با هم ترکیب می کردند ، برای من یک رویا بود که به حقیقت پیوست … و امیدوارم این تابستان مخاطبان را هیجان زده کند.” جنگ فردا برنامه ریزی شده است که به صورت دیجیتالی در تاریخ 2 جولای 2021 در Amazon Prime Video منتشر شود.

موضوعات: جنگ فردا ، آمازون پرایم

[ad_2]