تریلر اسپنسر در آخرین روزهای زندگی اش کریستن استوارت را به پرنسس دایانا تبدیل می کند

[ad_1]

تریلر تیزر جدید برای اسپنسر چند ساعت پس از ارائه اولین پوستر منتشر شد. فیلم با بازی کریستن استوارت در نقش دیانا اسپنسر ، پرنسس ولز و جک فرتینگ در نقش چارلز ، شاهزاده ولز ، در فصل تعطیلات در سال 1991 اتفاق می افتد و به طور خاص بر دورانی تمرکز دارد که دیانا تصمیم گرفت ازدواج خود با چارلز را پایان دهد. با تماشای تریلر زیر می توانید فیلم را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=-9DKkF7Wmww

ورود رسمی برای اسپنسر می خواند: «ازدواج از پرنسس دایانا و شاهزاده چارلز مدتهاست که خنک شده است. اگرچه شایعاتی مبنی بر رابطه و طلاق وجود دارد ، اما برای تعطیلات کریسمس در عمارت ملکه سندرینگهام صلح برقرار شده است. خوردن و آشامیدن ، تیراندازی و شکار وجود دارد. دیانا بازی را می شناسد. اما امسال اوضاع کاملاً متفاوت خواهد بود. اسپنسر خیالی است که چه اتفاقی ممکن است در این چند روز سرنوشت ساز افتاده باشد. “

مرتبط: کریستن استوارت در اولین پوستر اسپنسر پرنسس دایانا را ویران کرد

کارگردان: پابلو لارین اسپنسر نوشته شده توسط استفن نایت. با هم کریستن استوارت و Farthing ، در این فیلم اولگا هلسینگ ، تیموتی اسپال ، شان هریس ، سالی هاوکینز ، توماس داگلاس ، امی منسون ، جان کیگ و نیکلاس کورت نیز بازی می کنند. لوران با خوان دی دیوس لارین ، پل وبستر ، یوناس دورنباخ ، ژانین یاکوفسکی و مارن آده تولید شد.

استوارت به خاطر بازی پیشگامانه خود در نقش بلا سوان در شهرت دارد حماسه گرگ و میش و از آن پس در چندین فیلم بازی کرده است. آخرین اعتبارات وی عبارتند از: فرشتگان چارلز،، زیر آب، و شادترین فصلبه با هم اسپنسرهمچنین می توان استوارت را در فیلم ترسناک آینده ای به نویسندگی و کارگردانی دیوید کروننبرگ مشاهده کرد. فراخوانده شد جنایات آینده، ویگو مورتنسن و لیا سیدو نیز در این فیلم بازی می کنند و فیلمبرداری این ماه به طور رسمی آغاز شد.

لوران در مورد تصمیم گیری برای انتخاب استوارت از طریق THR گفت: “کریستن یکی از بازیگران بزرگ امروز است.” “برای انجام خوب این کار ، شما به یک چیز بسیار مهم در فیلم نیاز دارید ، که یک راز است. کریستن می تواند چیزهای زیادی باشد ، و او می تواند بسیار مرموز و بسیار شکننده باشد ، در نهایت بسیار قوی ، که ضروری است. این عناصر باعث شد من درباره او فکر کنم. نحوه واکنش او به فیلمنامه و نحوه برخورد او با شخصیت بسیار زیبا است. من فکر می کنم او در همان زمان کاری خیره کننده و جذاب انجام خواهد داد. او این نیروی طبیعت است. “

فیلم فقط بر چند روز منتخب از زندگی دیانا تمرکز می کند ، بنابراین اسپنسر این مرگ هولناک او را به تصویر نمی کشد. این به این دلیل است که جزئیات این داستان بسیار شناخته شده است و لوران می گوید شما واقعاً نیازی به رفتن به آنجا ندارید. مفهومی از اسپنسر به جای آن به بررسی آنچه منجر به جدایی سر از چارلز شد پرداخته است.

“تنها سه روز از زندگی او می گذرد ، و در این زمان بسیار اندک می توانید دیدگاه وسیع تر و بزرگتری در مورد شخصیت او پیدا کنید. همه ما سرنوشت او را می دانیم ، چه اتفاقی برای او افتاده است ، اما من مجبور نیستم بروم.” ما در این فضای صمیمی تر خواهیم ماند ، جایی که او می تواند بیان کند که کجا می خواهد برود و چه کسی می خواهد باشد. ” اسپنسر در 5 نوامبر 2021 در سینماها نمایش داده می شود. همانطور که کارگردان نشان می دهد ، این ممکن است بهترین بازی استوارت تا به امروز باشد.

موضوعات: اسپنسر

[ad_2]