تام هنکس در اولین فیلم وس اندرسون خود بازی کرد

[ad_1]

تام هنکس در باشگاه خصوصی وس اندرسون ضربه ای مخفی دریافت کرد. برنده گزارش شده است که دو بار برنده اسکار به اسپانیا سفر می کند تا با گروه عجیب و غریب از جمله اعضای اندرسون تیلدا سوینتون ، بیل موری و آدرین برودی آشنا شود. اگرچه می دانیم که فیلمنامه توسط Anderson نوشته و کارگردانی می شود ، اما طرح هنوز یک راز است. منابع می گویند این نقش “کوچک است و می تواند یک شخصیت کمدی داشته باشد”.

فیلم آینده وس اندرسون “اعزام فرانسوی” سرانجام پس از رد شدن ، تاریخ اکران آن 22 اکتبر 2021 است. این یک گردهمایی خانوادگی است که بازیکنان قدیمی Owen Wilson ، Tilda Swindon ، Willem Dafoe ، Francis McDormand ، Bill Murray ، Edward Norton ، Adrienne Brody ، Jason Schwartzman ، Angelica Houston ، Bob Balabanti Walesbath و Vlvath را گرد هم می آورد. دل تورو و ساورز رونان. وای.

این فیلم به عنوان “نامه ای عاشقانه به روزنامه نگاران که در پاسگاه یک روزنامه آمریکایی در یک شهر خیالی فرانسه در قرن بیستم قرار داده شده است” با تمرکز بر سه داستان توصیف شده است. او مجموعه ای از افسانه ها را که به همین نام منتشر شده است احیا می کند اعزام فرانسوی ها، مستقر در شهر خیالی فرانسه ، Enuy-sur-Blaise. گفته می شود که این فیلم از عشق اندرسون به نیویورکر الهام گرفته شده است و برخی از شخصیت ها و رویدادهای فیلم بر اساس معادل واقعی این مجله است.

در آوریل 2019 در مصاحبه با نسخه فرانسوی Charente Libre ، وس اندرسون او گفت: “توضیح این ماجرا آسان نیست ، (درباره) یک روزنامه نگار آمریکایی مستقر در فرانسه (که مجله خود را ایجاد کرده است). این بیشتر یک پرتره از این مرد است ، از این روزنامه نگار که برای نوشتن آنچه می خواهد بنویسد تلاش می کند. این یک فیلم درباره آزادی مطبوعات نیست ، اما وقتی درباره خبرنگاران صحبت می کنید ، در مورد آنچه در دنیای واقعی اتفاق می افتد نیز صحبت می کنید. “

جدیدترین پروژه هنکس اخبار جهان کاپیتان جفرسون کیل کید را می بیند (تام هنکس) ، پنج سال پس از پایان جنگ داخلی ، جانباز سه جنگ ، اکنون به عنوان قصه گو داستانهای فانتزی ، به اشتراک گذاشتن اخبار رئیس جمهورها و ملکه ها ، دشمنی های باشکوه ، فاجعه های ویرانگر و ماجراهای فریبنده از گوشه های دور از شهر به شهر دیگر حرکت می کند. جهان. در دشت های تگزاس ، او با یوهانا (هلنا زنگل) ، کودک 10 ساله ای که مردم کیف شش سال قبل او را به فرزند خواندگی پذیرفتند و به عنوان فرزند خود بزرگ شد ، عبور می کند. یوهانا ، خصمانه با دنیایی که هرگز تجربه نکرده است ، برخلاف میل خود به عمه و عموی بیولوژیکی خود باز می گردد. کید موافقت می کند که فرزند را در جایی به دنیا آورد که قانون می گوید به آن تعلق دارد. در حالی که آنها صدها مایل را در صحرای آشتی ناپذیر طی می کنند ، در جستجوی مکانی که ممکن است خانه خود را نام ببرند ، با چالش های عظیمی از سوی نیروهای انسانی و طبیعی روبرو خواهند شد.

همکاری دو عزیز آمریکایی قطعاً به همه پشت می کند. اندرسون از بازیگران استفاده می کند و آنها را به گونه ای ارائه می دهد که مخاطب تصور نمی کرد ، رفتار ملایم و ملایم بروس ویلیس در نقش کاپیتان شارپ در پادشاهی ماه رو به افزایشمریل استریپ استیک های خود را از طریق یک عروسک نشان می دهد فوق العاده آقای روباههنگامی که آنها وارد دنیای او می شوند ، او آنها را به صورت داستانی کاملاً متمرکز و رنگی تماشایی در می آورد تا با قطعه ای از پازل سازگار شود. تا اون موقع بیا اعزام فرانسوی ها!!

[ad_2]