تام هاردی به شایعات جیمز باند پاسخ می دهد و از نائومی هریس ، بازیگر فیلم Venom 2 برکت می گیرد

[ad_1]

ونوم: بگذار قتل عام شود ستاره ها تام هاردی و نائومی هریس به ایده جانشین شدن هاردی از دنیل کریگ به عنوان جیمز باند بعدی پاسخ داد. به تازگی از او پرسیده شده است که آیا می توان او را در حال بازی یک تاکسدو ، نوشیدن مارتینی و فرستادن افراد بد دید ، آیا هاردی چیزهایی را بسیار نزدیک به قفسه سینه خود بازی می کند … برخلاف خود بازیکن پوکر 007.

“در مورد اون چیزی نمیدونم.”

مطالب مرتبط: دنی هیلمر دنیس ویلنوو “عمیقا دوست دارد” فیلم جیمز باند بسازد

در حالی که هاردی آن را ماهرانه بازی می کرد ، هریس ، که البته در سراسر حماسه دنیل کریگ باند ، مانی پنی را بازی می کرد ، از جمله بازی اخیر زمان مرگ وجود ندارد، با پاسخ دادن به او بسیار بیشتر پیش آمد مکس دیوانه: مسیر خشم تأیید ستاره او به عنوان بازیگر بعدی که حق امتیاز فوق العاده جاسوسی را به دست می آورد.

“او فوق العاده خواهد بود. او یک بازیگر فوق العاده است. من از طرفداران بزرگ او هستم و سپس با او در Venom کار می کنم ، حتی احترام بیشتری برای او قائل هستم. او درست مانند این است که شگفت انگیز است. فقط استثنایی است. من هرگز چنین چیزی ندیده ام. “

اگر کسی بداند که یک باند نیاز به چه چیزی دارد و آیا تام هاردی وظیفه آن را بر عهده دارد ، این است نائومی هریسبه به عنوان بخشی از حق رای دادن مانند ایو مانی پنی از زمان معرفی آن در 2012. Skyfallو در حال حاضر با هاردی در دنباله کمیک های سونی بازی می کند ونوم: بگذار قتل عام شودهریس در حین ضربه زدن به ضد قهرمان مردی از هاردی ، به خوبی می داند که باند به چه چیزی نیاز دارد و ایده منحصر به فردی در مورد این که آیا سم ستاره می تواند آن را بیرون بیاورد جای تعجب نیست ، او کاملاً قوی فکر می کند که می تواند.

تام هاردی برای این نقش مورد علاقه است جیمز باند برای مدتی ، این بازیگر در گذشته به عنوان بالقوه 007 اظهار نظر کرده است ، و همیشه ترجیح می دهد به جای پایان زیاد اظهارنظر نکند. این بازیگر گفت: “اگر به آن اشاره کنید ، از بین رفته است.” “می دانید ، یک جمله بین ما در اخوان بازیگران و در جامعه گروه همسالان من وجود دارد که اگر در مورد آن صحبت کنید ، به طور خودکار از رقابت خارج می شوید. بنابراین من نمی توانم در مورد آن اظهار نظر کنم!”

در حالی که هریس به وضوح معتقد است که هاردی مرد کار است ، به احتمال زیاد بازیگر و نامزد اسکار به شخصی منتقل می شود که با تماشاگران آشنا نیست. نقش جیمز باند معمولاً به استعدادهای کمتر شناخته شده واگذار می شود ، همچنین شخصی که در چادر مشغول فیلم های بزرگ دیگر نخواهد بود ، که به آنها اجازه می دهد در حق رای دادن 007 شرکت کنند. با این حال ، هنوز مشخص نیست استودیو در حال برنامه ریزی است تا بعد از پایان دوره دانیل کریگ با باند همکاری کند و هاردی مدتی است که مورد علاقه طرفداران قرار گرفته است ، بنابراین اجازه دهید او را هنوز رد نکنیم.

هاردی در حال حاضر مشغول نبردهای تنوع بیگانه در دنباله سونی است ونوم: بگذار قتل عام شودبه با حضور میشل ویلیامز ، نائومی هریس ، رید اسکات ، استفان گراهام و وودی هارلسون ، عمل بعدی نشان می دهد که ادی براک از تام هاردی با مصاحبه با قاتل سریالی کلتوس کسادی (وودی هارلز) که یک همزیست بیگانه را هدایت می کند ، سعی می کند حرفه خود را در روزنامه نگاری از سر گیرد. ونوم به نام کشتار.

Venom: Let There Be Carnage در حال حاضر منتشر شده است. زمان مرگ وجود ندارد در همین حال ، باید در 8 اکتبر منتشر شود. این به لطف ما به دست می آید ET آنلاینبه

موضوعات: جیمز باند ، زمان مرگ نیست ، زهر 2

[ad_2]