بیوه سیاه در طول اولین حضور خود در Streaming در Disney + Premier Access چه میزان درآمد کسب کرد؟

[ad_1]

خبرهای خوبی نیز در این زمینه وجود دارد عنکبوت از آخر هفته افتتاحیه خود یک برنده بیرون آمد به شکلی که همه رقابت ها را بیرون کشید. او کسانی را که شک داشتند مارول در فاز چهار تأثیر مشابهی داشته باشد ، خرد کرد و ثابت کرد که نسخه های دوتایی تئاتر و استریم می تواند ترکیبی کشنده باشد. پس از یک روز افتتاحیه چشمگیر ، دیزنی قبلاً این را اعلام کرده است عنکبوتاین اولین فروش بیش از 218 میلیون دلار در سراسر جهان بود ، از جمله کسانی که تماشای فیلم را از طریق Disney + Premier Access انتخاب کردند. از آنجا که توزیع پیشنهادات نسبتاً مساوی صورت گرفت ، سینماهای محلی 80 میلیون دلار ، 78 میلیون دلار از سینماهای بین المللی و 60 میلیون دلار برای بقیه از طریق خریدهای جریان ، این شکست حتی چشمگیرتر است.

عنکبوت اکنون بیشترین تعطیلات آخر هفته داخلی از زمان ابتلا به بیماری همه گیر Covid19 را دارد و با توجه به اعداد Disney + Premier Access ، همچنین اولین فیلمی است که در آخر هفته آخر بیش از 100 میلیون دلار درآمد دارد. به طور کلی ، این نشانه آن است که مارول به مدت دو سال در سینما باعث رشد قلب شده است ، و اگرچه برخی از نسخه های دوگانه را مرگ سینماها ذکر می کنند ، اما به نظر می رسد وقتی فیلم مناسب کنار هم قرار می گیرد ، سینماها می توانند مقاومت کنند. ج عنکبوت تبدیل شدن به سومین داستان پردرآمد “مبدا” MCU که پشت آن نشسته است پلنگ سیاه و کاپیتان مارول، به نظر می رسد که بیوه سیاه قطعاً فیلم مناسب در زمان مناسب است.

مرتبط: Black Widow Star آزار دهنده بازگشت احتمالی مدیر وظیفه به MCU است

کریم دانیل ، رئیس دیزنی رسانه و سرگرمی توزیع ، گفت: “مارول بار دیگر از یک فیلم استثنایی برای لذت بردن از طرفداران در سراسر جهان رونمایی کرده است ، با بیوه سیاه به وقایع متعددی در بازار فعلی دست یافته است.” “عنکبوتعملکرد قدرتمند این آخر هفته ، استراتژی انعطاف پذیر ما برای پخش فیلم های franchise در سینماها را برای یک تجربه واقعی سینمایی تأیید می کند و با ادامه نگرانی های COVID در سراسر جهان ، گزینه ای را برای مشتریانی که ترجیح می دهند در خانه از دیزنی + تماشا کنند ، فراهم می کند. “

“شگفت آور است که می بینید مخاطب چگونه از خود لذت می برد عنکبوت پس از دو سال بدون فیلم جدید مارول استودیو و این آخر هفته تماشایی افتتاحیه نشان می دهد که طرفداران چقدر مشتاق دیدن این انتقام جوی محبوب در داستان خودش هستند. بدون شک ارزش انتظار را دارد – کیت شورتلند ، اسکارلت جوهانسون و تیم مارول استودیو یک فیلم برجسته را منتشر کردند که با گسترش دنیای سینمایی مارول و ایجاد دوره جدید ، میراث موفقیت خلاقانه را ادامه می دهد. ” محتوا ، درباره میراث گیشه فیلم.

در حالی که مجموعه های تلویزیونی مارول در غیاب فیلم های جدید نمودارهای جریانی را پاره کردند ، به نظر می رسد همه ترس از خستگی یا شکست مارول در حال حاضر خوب و واقعاً برطرف شده است. با ویژگی های جدید سینمایی اکنون تقریباً یک ماه برنامه ریزی شده است تا شروع MCU را به چیزی مانند برنامه اصلی خود ، از ابتدا ، آغاز کند شانگ چی و افسانه ده حلقه در ماه سپتامبر ، هیچ کس در برابر سلطه مارول / دیزنی در سینما برای بقیه سال جاری و تا سال 2022 شرط نمی بندد.

علاوه بر این ، با لوکی به پایان رسیده است و انتظار می رود در این مرحله رکورد جریانی جدیدی را برای دیزنی به ثبت برساند ، طرفداران از قبل منتظر سری جدید بعدی هستند که به زودی در انتظار ما است. عنکبوت اکنون در سینماها و دیزنی + دسترسی برتر است. لوکی اولین قسمت آخرین پخش آن در دیسنی + چهارشنبه.

موضوعات: بیوه سیاه ، گیشه ، دیزنی پلاس ، پخش جریانی

[ad_2]