به گفته کارگردان Jaume Colette-Serra ، بلک آدام هری کثیف از فیلم های ابرقهرمانی است

[ad_1]

آدم سیاه کارگردان Jaume Colette-Serra درباره رویکرد خود برای جابجایی دواین جانسون از یک نقش عاشقانه کمدی در دیزنی صحبت می کند کروز جنگل به عنوان ضدقهرمان ابرقدرت DC ، با کارگردان برای الهام گرفتن از کلینت ایستوود. شباهت آدم سیاه کولت سرا برای شخصیت هری کثیف ایستوود ، نشان داد که او واقعاً می خواهد راک عمیق تر به قسمت تاریک او برود.

“من فقط یک کمدی ماجراجویی عاشقانه انجام دادم ، جایی که او بسیار سبک است ، من واقعاً به نسخه تاریک دواین کشیده شدم. من اساساً او را به کلینت ایستوود در وسترن تبدیل کردم. من می گفتم:” تو شبیه هری کثیف از ابرقهرمانان من مجبور نبودم مردم را متقاعد کنم که درست در مورد آن درست همانطور که برای Jungle Cruise انجام دادم. شبیه کارهایی است که من با لیام انجام دادم [Neeson]، این ضدقهرمان سالم که قلب دارد. دنیا سیاه و سفید نیست. جهان در مناطق خاکستری قرار دارد ، بنابراین شما به افرادی نیاز دارید که در این منطقه خاکستری سوار می شوند. “

مرتبط: دکتر سرنوشت پیرس برازنان CGI در فیلم Black Adam خواهد بود

در حالی که جزئیات دقیق تر طرح یک راز محرمانه باقی می ماند ، آدم سیاه معرفی خواهد کرد دواین جانسون به عنوان تت آدام ، همچنین به بلک آدام معروف است ، مردی از کندک که 5000 سال زندان بود. توسط جادوگر شازام برای مهار نیروهای خدایان مصر باستان ، S برای استقامت شو ، H برای سرعت هوروس ، A برای قدرت آمون ، Z برای حکمت Zehuti ، A برای قدرت Aton ، انتخاب شده است. و M به خاطر شجاعت مهن ، بلک آدام همچنان به دشمن ابر قهرمان شزام و خانواده ابرقدرت او تبدیل می شود.

پس از شناخته شدن در صفحه بزرگ به عنوان یک شخصیت واضح تر ، با دیدن اینکه The Rock یک “نسخه تاریک” از خود ارائه می دهد ، مطمئناً یکی از آدم سیاه جذابیت های ویژه ، به ویژه اکنون که این شخصیت به عنوان “هری کثیف ابرقهرمانان” توصیف شده است. برای کسانی که شاید ندانند کلینت ایستوود بازرس قتل اداره پلیس سان فرانسیسکو ، “کثیف” هری کالاهان ، که به دلیل روشهای غیرمتعارف ، خشونت آمیز و بی رحمانه اش علیه جنایتکاران و قاتلانی که قرار بود بازداشت شود ، شناخته شده بود ، عناصری که باید هیجان انگیز باشند ، به نظر می رسد. یک موجود فوق العاده قدرتمند به اندازه سنگ.

انتظار می رود سیاه آدام به عنوان داستانی در مورد ریشه های این قهرمان بازی کند ، جانسون قبلا تایید کرد که در این فیلم انجمن عدالت آمریکا یا JSA نیز حضور خواهد داشت. JSA متشکل از نوح سنتینو در نقش اتم Smasher ، آلدیس هاج در نقش هاوکمن ، کوئینتسا سویندل در نقش Cyclone و پیرس برازنان در نقش Doctor Fate ، JSA بدون شک تنها برخی از شخصیت هایی هستند که با خشم بازیهای کثیف بلک آدام مواجه خواهند شد.

اول از همه ، تماشاگران ابتدا با دواین جانسون ، ماجراجوی جذاب در کروز جنگل برخورد می شوند. با بازی امیلی بلانت ، کروز جنگل بر اساس جاذبه معروف در پارک تم والت دیزنی ساخته شده و این زوج را برای یافتن درخت زندگی در یک جنگل پیدا می کند. کروز جنگل قرار است در ایالات متحده در 30 ژوئیه 2021 به طور همزمان در سینماها و از طریق دیزنی پلاس با Premier Access اکران شود.

آدم سیاه در عین حال ، قرار است در ایالات متحده در 29 ژوئیه 2022 منتشر شود. این با کمک مهربان به دست ما می رسد تنوع.

موضوعات: آدم سیاه

[ad_2]