به گفته رایان رینولدز ، دیزنی می خواهد مرد رایگان 2 بسازد

[ad_1]

به نظر می رسد دنباله ای خواهیم داشت یک مرد آزادهبه اولین نمایش سینما در 13 آگوست ، یک مرد آزاده بازیگر نقش اصلی رایان رینولدز در یک بازی ویدیویی است که فرصتی برای قهرمان شدن به او داده می شود. موفقیت ، که در اولین آخر هفته آن مورد توجه قرار گرفت ، برای متقاعد کردن دیزنی برای سفارش بیشتر کافی بود ، زیرا رینولدز در توییتر نوشت که در حال حاضر یک درخواست رسمی از طرف استودیو برای دنباله وجود دارد.

رینولدز در توییتر نوشت: “خوب ، پس از 3 سال ارسال پیام به عنوان یک فیلم IP اصلی ، امروز دیزنی تأیید کرد که آنها به طور رسمی دنباله ای می خواهند. وو هو !! #ایرونی.” استودیوی قرن بیستم این نشریه را بازتوییت کرد و کارگردان شان لوی نیز آن را با پیام Yuuuuuuuup به اشتراک گذاشت.

مرتبط: مرد آزاد 28.4 میلیون دلار در نبرد نقدی آخر هفته برنده می شود

یکی از تعداد زیادی فیلم اکران شده که به دلیل همه گیری تاخیرهای متعددی داشته است ، یک مرد آزاده اولین نمایش در نهایت در 13 آگوست است. گزارش شده است که مبلغ 26 میلیون دلار اجاره باز می شود که بیش از برآورد اولیه حدود 15 میلیون دلار است. بازخورد نیز بیشتر مثبت است ، جنبه دیگری از یک مرد آزادهنسخه ای که به نظر می رسد دیزنی آن را دوست داشته است. اگرچه به نظر نمی رسد رایان رینولدز امضا کرده است تا انجام شود شخص آزاد 2 با این حال ، به نظر می رسد او به احتمال زیاد این کار را انجام می دهد ، با توجه به اینکه چقدر هیجان زده است که دیزنی بیشتر می خواهد.

به کارگردانی شان لوی یک مرد آزاده با استفاده از فیلمنامه مت لیبرمن و زک پن. رینولدز و لوی با سارا شچتر ، گرگ برلانتی و آدام کلبرنر تهیه کنندگی کردند. در کنار رینولدز در نقش اصلی ، فیلم همچنین جودی کومر ، لیل رل هویری ، اوتکارش آمبودکار ، جو کیری و تایکا ویتی را بازی می کند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: “هنگامی که یک متصدی بانک متوجه می شود که او در واقع یک بازیکن پیش زمینه در یک بازی ویدیویی جهان باز است ، تصمیم می گیرد قهرمان داستان خود شود – کسی که می تواند خود را بازنویسی کند. در دنیایی که هیچ محدودیتی وجود ندارد ، او مصمم است که یک روز قبل از اینکه دیر شود را پس انداز کند و ممکن است با کد نویسی که او را تصور کرده عاشقانه پیدا کند. “

رینولدز گفت: “این کار با روحیه امید انجام شد و فقط می خواستم سرگرمی را به تجربه فیلم برگردانم.” یک مرد آزاده، از طریق ABC7. “و بنابراین احساس می کنم ، شاید حتی بیشتر از زمانی که فیلم را ساختیم ، احساس سرگرمی و فرار ، گرما و خنده ارزش واقعی و آنچه ما نیاز داریم” است.

وی افزود: “ما خیلی چیزها راجع به بازی نمی دانستیم ، اما من احساس نمی کردم که مجبوریم. یک داستان عاشقانه ، یک داستان در مورد مبارزه ، بیرون آمدن از سایه و ورود به زندگی و وجود خود. تلاش بسیار برای مطمئن شوید که تجربه بازی در فیلم برای بازی بازان معتبر است. اما ما بیشتر نگران گفتن یک داستان شگفت انگیز بودیم که دارای اکشن ، قلب و طنز است. “

یک مرد آزاده اکنون در سینماها بازی می شود تا کنون اطلاعاتی در مورد زمان آن وجود ندارد شخص آزاد 2 می تواند آزاد شود این بازیگر در حال حاضر روی موزیکال آینده کریسمس کار می کند روحانی شده همراه با ویل فرل و اکتاویا اسپنسر برای سرویس پخش دیزنی +. ما هم می دانیم ددپول 3 می آید در برخی از نقاط ، حتی اگر نه در آینده ای نزدیک. این خبر از ما می آید رایان رینولدز در توییتربه

موضوعات: رایگان گای ، دیزنی[ad_2]