به همین دلیل جان کرازینسکی کارگردان جف نیکولز را برای مکانی آرام انتخاب کرد

[ad_1]

مخاطب هنوز از ترس زمزمه شده کارگردان جان کرازینسکی “مکان آرام ، قسمت دوم” متزلزل شده است ، اما دیگر فرصتی برای استراحت وجود ندارد ، زیرا سومین فیلم از مجموعه فوق العاده ترسناک در حال ساخت است. ردیابی توسط کراسینسکی دوباره کارگردانی نخواهد شد ، اما با کال به جای آن مدیر جف نیکولز برای هدایت پروژه استخدام شد. اکنون کراسینسکی در مورد چگونگی ادامه حضور خود در قسمت بعدی و اینکه چرا معتقد است نیکولز یک چشم انداز کامل برای تصدی مسئولیت است ، ایده ای کسب کرده است.

“واقعا تنها کسی که در ذهنم بود وقتی از من س ifال شد که آیا می خواهی این موضوع را منتقل کنی جف بود. من فکر می کنم او یکی از بهترین کارگردان ها است ، کالتا یکی از فیلم های مورد علاقه من است و بسیار واقعی و صمیمی است. مکانی آرام – بسیاری از شخصیت های ارگانیک که عاشق آنها می شوید. بنابراین او اولین انتخاب من برای این کار بود و وقتی گفت بله ، من بالاتر از ماه بودم. من او را داستان خود قرار دادم ، او با این نقطه پرش خودش را ترک کرد و جهان را توسعه داد و من بسیار هیجان زده هستم. در واقع ، او الان فقط یک فیلمنامه را پخش می کند و من آن را دوست داشتم. من کاملا آن را دوست داشتم و نمی توانم صبر کنم تا ببینم او این چیز را شلیک کرده است. “

مرتبط: فیلم آینده در مکانی آرام ، در سال 2023 توسط کارگردان گل ، جف نیکلز ، به نمایش در می آید

در حالی که جان کراسینسکی او پشت دوربین نخواهد بود ، او همچنان یکی پشت داستان است. وی توضیح می دهد: “من به این ایده رسیدم. داستان قسمت سوم ، سوم چیزی است که من به آن فکر کردم.” سومین مکانی آرام از آن به بعد به عنوان یک جدایی به جای دنباله مستقیم توصیف شده است و دوباره توسط مایکل بی ، اندرو فرم ، برد فولر و کرازینسکی و تهیه کننده اجرایی آلیسون سیگر تهیه خواهد شد.

این س remainsال همچنان باقی است که آیا نیکلز وارد جهان خواهد شد؟ مکانی آرام برای ادامه داستان خانواده ابوت ، یا مجموعه جدیدی از شخصیت ها معرفی می شود که مخاطب را به سمت بخشی هنوز کشف نشده از دوران آخرالزمانی سوق می دهد؟ خوب ، کرازینسکی همه چیز را دوستانه بازی کرد ، اما تغییرات بزرگی را در حق رای دادن ایجاد کرد مکان آرام 3.

“آیا Abbots ادامه خواهد داد؟ چه کسی می داند! نه ، من به شما می گویم که این چنین است … من واقعاً از قسمت سوم بسیار هیجان زده هستم زیرا این کاری انجام می دهد که ما قبلاً انجام نداده ایم.”

کراسینسکی ادامه داد ، و اشاره کرد که حداقل برخی از دنباله های Quiet Place 2 وجود خواهد داشت. اسپویلرهای اصلی پيگيري كردن. “پایان آخرین شات اکنون است که دنیا از آن مطلع شده است [the signal that the creatures are vulnerable to]، جهان با این پاسخ یا با این سلاح چه خواهد کرد؟ “کراسینسکی گفت.” آیا آنها به او پاسخ می دهند یا نه؟ “متأسفانه مردم برای اطلاع از این مسئله باید تا سال 2023 صبر کنند.

مکان آرام ، قسمت دوم اکنون عرضه می شود و مانند سلف خود از نظر مالی و انتقادی بسیار موفقیت آمیز بوده است. داستان پس از وقایع مرگبار فیلم اول آغاز می شود ، در حالی که خانواده ابوت (امیلی بلانت ، میلیسنت سیموندز و نوح یوپ) اکنون که به تلاش خود برای زنده ماندن در سکوت ادامه می دهند مجبور به مقابله با وحشت دنیای خارج می شوند. مکان آرام 3 در همین حال ، تاریخ انتشار 31 مارس 2023 قبلاً داده شده است. این از طرف ما ارائه می شود امپراتوری.

موضوعات: مکان آرام 3 ، مکان آرام

[ad_2]