بعید به نظر می رسد که راک برای یک فینال سریع و خشن دو قسمته بازگردد

[ad_1]

با دیزنی سفر دریایی در جنگل کمی بیشتر از یک هفته بعد ، Dwayne Johnson در حالت تبلیغ کامل است و ماجرا را تقویت می کند. علی رغم هیجان پیرامون فیلم ، جانسون با چند س aboutال در مورد آینده خود روبرو است سریع و خشن حق امتیاز. او گوشت گاو معروف را با چندین ستاره اصلی امتیاز داشت و غیبت او در F9 قابل توجه بود.

جانسون بدون سایه انداختن بیش از حد بر روی ستاره های سابق خود ، سرانجام فاش کرد که قصد بازگشت به فیلم های Fast & Furious 10 یا 11. در مصاحبه با گزارشگر هالیوود، جانسون گفت: “من با صدای بلند خندیدم و خندیدم (در رابطه با وین دیزل ، كه تلاش می كند بازیگری جانسون را بهبود بخشد). من فكر می كنم همه از این موضوع خندیدند. و من آن را رها می كنم. و اینكه آرزوی سلامتی آنها را دارم. برای آنها در “Fast 9” آرزوی سلامتی دارم. و برای آنها در Fast 10 و Fast 11 آرزوی موفقیت می کنم ، و فیلم های دیگر آنها بدون من هستند. “

مرتبط: سریع و خشن 10 و 11 در ژانویه شلیک خواهند کرد

F9 یک ماه پیش در سینماها اکران شد و بسیار مورد توجه استانداردهای همه گیر است. اگرچه به اوج گیشه پیشینیان خود نرسید ، F9 ثابت کرد که او حتی در غیاب دواین جانسون هنوز هم می تواند یک فیلم محبوب جذاب را به مردم تحویل دهد. در حین فیلمبرداری از سرنوشت خشمگینجانسون در اینستاگرام گفت ، “بعضی از آنها مانند مردان راست قامت و حرفه ای واقعی رفتار می کنند ، در حالی که دیگران این رفتار را ندارند. کسانی که خیلی مرغ نیستند و نمی توانند در این زمینه کاری انجام دهند. الاغهای آب نبات. وقتی آوریل سال آینده این فیلم را تماشا می کنید و به نظر می رسد که من من درگیر برخی از این صحنه ها نیستم و خون من از نظر قانونی در حال جوشیدن است – حق با توست. “

این دلیل اصلی بیشتر درامی بود که منجر به ترک جانسون از حق رای دادن شد. وی اسامی را ذکر نکرد ، اما گزارش شده است که دو ستاره ، تیریس گیبسون و وین دیزل ، طرفین این مهمانی هستند. دواین جانسون ناامید شد با.

اگرچه در کنار اصلی ظاهر نخواهد شد سریع و خشن خانواده قسمت دهم یا یازدهم ، دواین جانسون برای تکرار نقش خود به عنوان هابز امضا شد هابز و شاو ادامه داد. Spinoff که در سال 2019 اکران شد ، عملکرد خوبی در گیشه داشت و مطمئناً دنباله آن را توجیه کرد. یکی از دلایل spinof به دلیل شیمی صفحه نمایش جانسون و جیسون استاتهام است و مخاطبان آن را خوردند. او همچنین به جانسون توانایی زنده ماندن در شخصیت هابز خود را بدون تعامل با هیچ یک از شخصیت های اصلی را داد سریع و خشن ستارگان – به ویژه کسانی که جانسون را ناامید کردند. با کنار گذاشتن درام ، جانسون همچنان یک احترام خوشامدگویی درجه یک باقی ماند F9موفقیت و همچنین تمایل آنها به دنباله های خوب برنامه ریزی شده.

در حال حاضر ، دواین جانسون در حال تبلیغ فیلم ماجراجویی دیزنی خود است سفر دریایی در جنگل، که همچنین امیلی بلانت ، ادگار رامیرز ، جک وایتهال ، جسی پلمنز و پل جماتی نیز در آن حضور خواهند داشت. این فیلم اقتباسی از سفر معروف دیزنی لند به داخل رگهای است دزدان دریایی کارائیب. این فیلم به سینماها می آید و از طریق Disney + Premier Access در تاریخ 30 ژوئیه در دسترس خواهد بود. این خبر اولین بار در بسته بندی.

موضوعات: سریع و خشن 10 ، سریع و خشن

[ad_2]