بسته بندی عشق و رعد با مجموعه عکس نهایی

[ad_1]

Chris Hemsworth آنچه را که برای هواداران پیش می آمد آزار داد ثور: عشق و رعد در حالی که ما پروژه بسته بندی اخیر را جشن می گرفتیم. انتظار می رود در سال 2022 به سینماها برود ، این دنباله در استرالیا با همزورث دوباره به عنوان خدای ابرقهرمان ثور فیلمبرداری شد. در حین تولید عکس های مختلفی از این مجموعه منتشر شد و همزورث به رسمیت شناختن عکاسی اصلی فیلم ، تصویر دیگری را منتشر کرد که در آن او با کارگردان و همبازی Taika Whitey ، که نقش او را به عنوان گلادیاتور Corg Cronan بازی می کرد ، ژست گرفت.

“این پایان Thor Love و Thunder است ، همچنین یک روز ملی است ، خم نشو ، بنابراین فکر کردم این عکس فوق العاده آرام مناسب است” کریس همزوورث در کتیبه گفته شده است. “این فیلم دیوانه وار از روی دیوار خنده دار نخواهد بود و همچنین می تواند یک رشته قلب یا بسیاری از آنها را بکشد. عشق زیاد ، رعد و برق زیاد! با تشکر از همه بازیگران و گروههایی که این سفر جدید شگفت انگیز را روی مارول انجام دادند. آماده شوید و شما را در سینما ببینیم !! “

مرتبط: سام نیل کاملاً توسط Thor: The Role of Love و Thunder گیج شده است

در نظرات ، عکاس Jacin Boland پاسخ می دهد: “من می خواهم 10 ساعت در روز بدون اینکه دو نفر در زمینه بینایی من باشم ، چه کاری انجام دهم؟ Seeya به زودی رئیس می شود.”

کلمه از ثور 4 بسته بندی اخیراً برای اولین بار در پست اخیر اینستاگرام توسط لوکا وانلا ، طراح مو ، رونمایی شد. در این پست ، وانلا هدایایی را که برای کار در این فیلم دریافت کرده است نشان می دهد که شامل یک مجسمه کوچک از ثور به همراه یک کمیک امضا شده است. وی ضمن اعلام اینکه این یک بسته برای فیلم مورد انتظار است ، از تیم برای هدیه متفکرانه در عنوان عنوان تشکر کرد.

جزئیات کامل این طرح فاش نشده است ، اما می دانیم که ناتالی پورتمن با همزورث شرکت خواهد کرد ثور: عشق و رعد. وی پس از بازنشستگی در نقش جین فاستر بازی کرد ثور: راگناروک، و دنباله این فیلم را می بیند که مولنیر را برای تبدیل شدن به قدرتمند ثور می برد. بازی شرور این بار خواهد بود شوالیه سیاه ستاره کریستین بیل ، که در MCU با عنوان Gorr the God Butcher برای اولین بار ظاهر شد و بازیگران انتخابش نیز بسیاری از طرفداران را به وجد آورد.

همچنین در ادامه این فیلم تسا تامپسون در نقش والکیری ، جف گلدبلوم در نقش استاد بزرگ و ملیسا مک کارتی در نقش هلا حضور دارند. نگهبانان کهکشان با بازی دیو باوتیستا ، کارن گیلان ، کریس پرات ، پوم کلمنتیف و شان گان. در همین حال ، راسل کرو تأیید کرده است که یک کمئو مانند زئوس در این فیلم وجود خواهد داشت و این باعث می شود برخی از طرفداران از هنری کاویل بخواهند که به عنوان هرکول در یک فیلم دیگر از مارول به او بپیوندد.

Taika Whitey کارگردانی می کند ثور: عشق و رعد با استفاده از فیلمنامه ای که با جنیفر کایتین رابینسون نوشته شده است. این فیلم در تاریخ 6 مه 2022 به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU پخش می شود. تا آن زمان ، طرفداران می توانند در این ماه شاهد بازگشت MCU به سینماها باشند عنکبوت آزاد شده است. در اواخر امسال شاهد نسخه های شانگ چی و افسانه ده حلقه،، ابدی، و مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. طرفداران مبارز همچنین می توانند شاهد دیدن همسورث در نقش هالک هوگان در این نقش باشند هولکامانیا بیوگرافی برای Netflix. این خبر به ما می رسد کریس همسورث در توییتر.

مباحث: ثور 4 ، ثور[ad_2]