بازیگران WandaVision به نامزدی های Emmy خود پاسخ دادند

[ad_1]

همانطور که انتظار می رفت با معرفی نامزدهای امی ، به مارول WandaVision با برنده شدن در 23 دسته از جمله نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش اول زن برای پل بتانی و الیزابت اولسن که اکنون به این اخبار پاسخ داده اند ، انتظارات را بر باد داد همراه با کاترین هان ، که به نامزدی بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال محدود واکنش نشان داد ، بدون شک ستاره های مارول ثابت کرده اند که MCUگسترش قالب به قالب طولانی آزمایشی بود که واقعاً نتیجه داد.

در مجموعه ای از بیانیه های منتشر شده توسط ورایتی ، ستاره های این سریال وقتی به مراسم اهدای جوایز معتبر می رسد ، هیجان و کمی بی اعتمادی خود را نسبت به محبوبیت اولین نمایش مارول در دیزنی + به اشتراک می گذارند. جادوگر اسکارلت الیزابت اولسن توضیح داد که چگونه او “نه تنها به نامزدی خود ، بلکه همچنین به تمام تیم پشت سر مجموعه ، که در مجموع 23 نامزدی امی را برای WandaVision به دست آورد ،” واقعاً افتخار می کند “.

مرتبط: WandaVision Nabs 23 نامزد جایزه امی ، از جمله مجموعه های محدود منحصر به فرد

الیزابت اولسن گفت: “من واقعاً به ما افتخار می کنم! این یک نمایش دیوانه وار بود و من مطمئن هستم که همه در پایان هر کار چنین احساسی دارند. ما اوقات خوبی را داشتیم که با هم نمایش خود را انجام می دادیم ، و حتی اگر وجود داشت ، آنجا پاسخی بود که کافی بود ، و سپس شناخته شدن در آن سطح بسیار شگفت آور و مهیج است. “

در ادامه ، اولسن ادامه داد: “برای اینکه مارول با ایجاد یک ترانه عاشقانه برای تلویزیون وارد تلویزیون شود ، من کاملاً احساس بی نقصی کردم. این بسیار چالش برانگیز بود ، اما چنان شادی آور بود که واقعاً یکی از سرگرم کننده ترین مشاغلی بود که در طول دهه های گذشته به دلیل این کمدی ها داشته ام. این باعث شد که من بفهمم ، “اوه ، شاید من باید یک بازیگر کمدی باشم ، با این همه درام چه می کنم؟”

همبازی اولسن و پیشکسوت مارول پل بتانی گفت که وی “کاملاً مورد احترام” بود ، گرچه WandaVision تنها پروژه بتانی نیست که با فیلم شناخته شده است عمو فرانک، که سال گذشته ظاهر شد ، نامزد یک فیلم تلویزیونی انحصاری شد.

“چه خبر خارق العاده ای که امروز صبح از خواب بیدار شود! برای من افتخار بزرگی است که برای نقش رویایی ام نامزد شده ام و من برای تمام خانواده WandaVision خود به خاطر عشقی که از آکادمی دریافت کردم هیجان زده ام و سپس دیدن عمو فرانک نیز خواهد بود شناخته می شود ، و صبح ها آن را شادتر می کند. “

بهترین بازیگر نقش مکمل زن است کاترین هان برای نقش او به عنوان آگاتا Harkness. خان در یك مصاحبه تلفنی از یونان صحبت كرد ، جایی كه هم اكنون مشغول فیلمبرداری دنباله آن است چاقو در خارج و گفت: “من توانستم از محل کار به خانه برگردم ، در مورد آن چیزهایی را بشنوم و با کوکتل و یک کاسه آجیل به خانه ای بروم و این غروب آفتاب زیبا را تماشا کنم. الان خیلی بدنم بیرون است. یک شب است من قصد دارم انجام دهم. “

گرچه هیچ چیز قطعی در مورد جوایز با چنین رده های بسیار رقابتی مانند Emmy وجود ندارد ، اما افراد زیادی نیستند که در برابر WandaVision تعداد کافی از بیست و سه نفری را که برای آن نامزد شده بود ، در نظر گرفت. این که آیا این شامل جوایز برای بازیگران می شود یا خیر ، فقط باید منتظر بمانیم و در ماه سپتامبر این موضوع را بفهمیم ، اما در حال حاضر ، سطح شناختی که از این مجموعه داده می شود برای رضایت رئیس مارول کوین فاج و دیزنی بیش از اندازه کافی خواهد بود.

موضوعات: WandaVision ، Disney Plus ، Emmy

[ad_2]