این همان چیزی است که سوپرانوها “بسیاری از مقدسین نیوآرک” در مورد آن هستند

[ad_1]

اگرچه او به یکی از تحسین برانگیزترین مجموعه های تلویزیونی در تمام دوران ها پیوست ، سوپرانوها زمینه بسیاری از مقدسین نیوارک از زمان اعلام این پروژه تا حدودی در زیر رادار پرواز کرده است. خوب ، جان ماگارو بازیگر و ستاره پیش از این ایده بیشتری درباره طرح این فیلم ارائه داده است که امیدواریم به آن کمک کنیم بسیاری از مقدسین نیوارک در لیست هایی که باید ببینید

“این تا حدودی در مورد ریشه های تونی سوپرانو است – مایکل گاندولفینی یکی از نسخه های تونی جوان را بازی می کند و او در آن شگفت انگیز است. اما تمرکز اصلی بر روی دیکی مولزانتی (در نقش الساندرو نیولا) است که پدر کریستوفر مولتیسانتی است. [one of the series’ main protagonists]. “

مرتبط: بسیاری از مقدسین از ستاره نیوآرک مایکل گاندولفینی برای بازی تونی سوپرانو جوان باز می شود

جان ماگارو، که در این فیلم نقش نسخه جوانتر دست راست تونی سوپرانو ، سیلویو دانته را بازی می کند ، همچنین درباره قدم گذاشتن در کفش های براق یک شخصیت از قبل تثبیت شده صحبت کرد. تمام مدت توسط استفان وند زند به زیبایی به تصویر کشیده می شود سوپرانوها در اجرای اصلی ، ماگارو اطمینان دارد که او و هر کس دیگری که شخصیت های آشنا را بازی می کند به میراث مربوطه احترام گذاشته اند.

“من می گویم که برای ما که مجبور بودیم شخصیت هایی را بازی کنیم که قبلاً تاسیس شده بودند ، این یک بار سنگین بر دوش ما بود. ما می دانیم که این شخصیت ها برای مردم چقدر معنی دارد. من فکر می کنم هرکسی که این شخصیت ها را بازی می کند واقعا لطف می کند و امیدوارم هواداران ناامید نشوند. “

“من بزرگ بودم و هنوز هم طرفدار بزرگ سوپرانو هستم. من پوستر را در دبیرستان روی دیوار خود داشتم و هر یکشنبه شب آن را تماشا می کردم. »ادامه داد ماگارو. “من آن موقع مثل” واو ، نمایش بزرگ اوباش “بودم ، اما اکنون می بینم که خیلی بیشتر است.” وی در ادامه به توصیف پرداخت بسیاری از مقدسین نیوارک بازگشت برای دیوید چیس “دشوار” بود ، اما نویسنده را بخاطر ساخت چیزی پر از “شوخ طبع تاریک ، حماقت و تفسیر سیاسی-اجتماعی” ستود. واقعاً سوپرانوها زمینه به خوبی می تواند یکی از نکات برجسته سال باشد.

به کارگردانی آلن تیلور و نویسندگی دیوید چیس و لارنس کانر ، بسیاری از مقدسین نیوارک قبل از درام جنایی بسیار موفق دیوید چیس ، سوپرانوها، اطلاعاتی درباره سالهای شکل گیری گانگستر نیوجرسی ، تونی سوپرانو ، فراهم می کند. این پروژه یک بازیگر ستاره ای را گرد هم آورد که شامل افرادی مانند جان برنتال می شود (مردگان متحرک ، مجازات کننده) در نقش جیووانی فرانسیس “جانی پسر” سوپرانو ، پدر رئیس جنایی تونی سوپرانو ، در ابتدا با بازی جوزف سیراوو در شش قسمت از درام های HBO و Vera Farmigaآنها که رفتند ، آنها که تماس گرفتند) ، که نقش همسر جیووانی و مادر تونی ، لیویا سوپرانو را بازی می کند ، در نقشی که در ابتدا توسط نانسی مارچند بازی کرد. پسر واقعی جیمز گاندولفینی بزرگ فقید ، مایکل گاندولفینی ، نیز نقش یک تونی سوپرانو جوان را بازی می کند.

بازیگران پشتیبانی شامل الساندرو نیولا (خشن ترین سال) در نقش دیکی مولتیسانتی ، پدر یکی از اعضای خانواده جنایی DiMeo ، کریستوفر مولتیسانتی ، با بازی مایکل ایمپریولی در سوپرانوهاو همچنین کوری صندلی (مرد مورچه ای) ، بیلی مگنوسن (دیگر فرصتی برای مردن نیست) ، لسلی اودوم جونیور (قتل در اکسپرس شرقی) ، جوی دیاز (مرد عنکبوتی 2) و ری لیوتا (خداحافظ)

بسیاری از مقدسین نیوارک قرار است پس از انتقال یک سال کامل از تاریخ انتشار ، در 24 سپتامبر 2021 به نمایش در آید. مانند بسیاری دیگر از پروژه های برادران وارنر 2021 ، The Many Saints of Newark همزمان به HBO Max وارد می شوند. این از ما می آید NME.

موضوعات: بسیاری از مقدسین نیوآرک ، سوپرانو

[ad_2]