این تولد 46 سالگی آنجلینا جولی است و طرفداران آن را جشن می گیرند

[ad_1]

بازیگر زن اسکار آنجلینا جولی امروز چهل و چهارمین سالگرد تولد او را جشن می گیرد ، طرفداران و همکارانش در توییتر برای آرزوی بهترین آرزوها و تحسین خود را برای کار او در داخل و خارج از صفحه نشان می دهند. در حالی که بسیاری منتظر ورود او هستند عصرهای ابدی مارولوقت آن رسیده است که به کارنامه انحصاری کار و دستاوردهایی که او طی چهار دهه گذشته ساخته است ، فکر کنیم و تعجب کنیم – بدون قصد نوشتن جنازه – از ظاهراً ابدی او – خوب ، شاید کمی جناس – زیبایی

با تعدادی از وب سایت ها ، همکاران و سایت های هوادار آرزوهای تولد خود را به اشتراک می گذارند ، می توان گفت که جولی حتی بیش از حد معمول احساس عشق می کند. بازیگر جملا جمیل یک GIF به اشتراک گذاشت که حاوی جملاتی از سخنرانی جولی در اسکار بود و در آن از بی عدالتی اردوگاه های پناهندگان صحبت کرد.

مرتبط: طرفداران لیام نیسون 69 سالگی تولد بازیگر افسانه ای را جشن می گیرند

سازمان ملل متحد تولد “جولی” را به “فرستاده ویژه پناهندگان” تبریک گفت و از وی به خاطر “حمایت از حقوق بشر و صحبت در مورد کسانی که نمی توانند” تشکر کرد. IMDB از طرفداران پرسید که کدام یک از نقش های ستاره مورد علاقه آنها است. رسمی Tomb Raider حساب نشان داد که تولد او در همان ماه بود که برای اولین بار به عنوان لارا کرافت نمادین در ظاهر شد Tomb Raider 20 سال پیش سایر پست ها از DiscussingFIlm منتشر شده است ، که از نقش آینده او به عنوان Eternals نقل می کند ، در حالی که بسیاری از طرفداران شخصیت های جولی مورد علاقه خود را با پیام های خود ارسال می کنند.

جولی برای اولین بار در 7 سالگی و وقتی با پدرش جان وویت ظاهر شد ، روی صفحه ظاهر شد شما به دنبال خارج شدن هستید در سال 1982. یک دهه بعد ، او در موزیک ویدیو مایکل بی برای آهنگ Meat Loaf ظاهر شد رویاهای راک اند رول از راه می رسد، و در بودجه کم ظاهر شد سایبورگ 2 که شروع واقعی ستاره شدن او را فراهم کرد. پس از مجموعه ای از نقش های تحسین شده در اواخر دهه 1990 ، او اولین اسکار خود را برنده شد دختر ، قطع شد در سال 1999 ، و سپس به نخبگان هالیوود شلیک شد لارا کرافت: مقبره ریدر دو سال بعد. وی از آن زمان نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن و همچنین نامزدهای متعدد گلدن گلوب و بفتا را دریافت کرده است.

در عرض یک دهه ، جولی با پرداخت 20 میلیون دلار برای یک فیلم ، پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شد. بین فیلم های اکشن مانند تحت تعقیب و انیمیشن موشن کپچر بیوولف، به درام کلینت ایستوود تغییرجولی به سختی اشتباه کرد. بزرگترین موفقیت تجاری او در سال 2014 اتفاق افتاد ، زمانی که در نقش دیزنی بازی می کرد بدخیم هنگام پردازش زیبای خفته سو mal نیت در این دوره ، وی همچنین برای چندین فیلم از جمله در صندلی کارگردان وارد شد در سرزمین خون و عسل و اول آنها پدر من را کشتند.

خارج از کار سینمایی خود ، جولی کمک های شگرفی به اهداف خیرخواهانه مختلف ، ارتقا promoting حفاظت ، حقوق زنان و تحصیلات کرده است. تلاش های بشردوستانه وی از وی در کشورهایی مانند سیرالئون ، تانزانیا ، افغانستان و سودان بازدید کرده ، از اردوگاه های پناهندگان بازدید کرده و از وضعیت بسیاری از زنان در آنجا آگاهی یافته است. در سال 2013 وی برای کار خود جایزه بشردوستانه ژان هرشولت ، یک اسکار افتخاری را از هیئت مدیره آکادمی دریافت کرد و سال بعد به عنوان خدمتی به عنوان فرمانده افتخاری نشان مقدس مایکل و سنت جورج (DCMG) منصوب شد. سیاست خارجی انگلستان و کارزار آن علیه خشونت جنسی در منطقه جنگی.

جولی در 46 سالگی ، در کل زندگی خود ، چه در زندگی حرفه ای و چه در زندگی شخصی ، به موفقیت های بیشتری دست یافته است و تصور تصدی گرفتن او به عنوان مردی که اغلب او را به عنوان یکی از بانفوذترین زنان در این صنعت معرفی می کنند ، بسیار دشوار است. یک صندلی عقب اخیر ما در توییتر به طرفداران او خواهیم پیوست تا تولد او را تبریک بگوییم و در اینجا بازیگران زن دیگری را می بینیم که هنوز در اوج خود هستند.

مباحث: تولدها[ad_2]