اولین نگاه فیلم فلش لباس جدید باری آلن را عصبانی می کند

[ad_1]

اندی ماسکیتر اولین نگاه به لوگوی جدید لباس باری آلن را از فیلم DC Extended Universe که مدتها انتظار آن را می کشید تحریک می کند رعد و برق. این آرم خیره کننده به نظر می رسد و لباس بسیار بهتر Ezra Miller Flash را تحریک می کند. تصویر رعد و برق طلایی فلش را روی زمینه بنفش نشان می دهد.

فیلم پیش رو که پیش از این عنوان داشت نقطه اشتعال هنوز هم از داستان داستان کمیک معروف الهام گرفته خواهد شد ، اما تلاش می کند تغییرات کمی از خودش ایجاد کند. رعد و برق بازگشت مایکل کیتون به عنوان بتمن از فیلم های تیم برتون را نشان می دهد. بن افلک همچنین در فیلم های DCEU زک اسنایدر نقش یک صلیبی را بازی کرد. تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Muschietti در اینستاگرام خود را در زیر مشاهده می کنید.

مرتبط: شایعه شده است که این فیلم فلش شامل Grant Justin Cameo است

برای دهه ها ، یک فیلم مستقل فلش ساخته شده است که مدتی است بسیاری از کارگردانان و بازیگران به پروژه پیوسته اند. اما سرانجام سال گذشته ، هنگامی که اندی ماسکتیتی به عنوان کارگردان قرارداد امضا کرد ، این فیلم توانست از جهنم تولید فرار کند. موسچیتی کارگردانی آرژانتینی است که بیشتر به خاطر ساخت فیلم های ترسناک شهرت دارد مامان و بسیار موفق به مجموعه فیلم ها. پرنده شکاری و یک زنبور عسل نویسنده ، کریستینا هادسون فیلمنامه را نوشت. از زمان استخدام ، موشیتی مرتبا اخبار مربوط به فیلم را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارد. او اخیراً اولین نگاه خود را به نماد کیتون در بتمن آغشته به خون بیان کرد.

همانطور که بیشتر طرفداران می دانند ، داستان Flashpoint در کمیک ها ناخوشایند و وحشیانه است. در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: “باری آلن برای جلوگیری از قتل مادرش به گذشته سفر می کند ، که عواقب ناخواسته ای برای جدول زمانی او دارد.” اگرچه در این فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) ، که سر Mera را بریده است ، حضور نخواهد داشت ، اما Muschietti از احساسی و غم انگیز بودن فیلم اذیت می شود.

گزارش هایی مبنی بر طراحی لباس جدید باری توسط بروس وین و مایکل کیتون وجود دارد. در حالی که کت و شلوار میلر در آن است لیگ عدالت مستقل از شخصیت آن طراحی شده و از نظر کمیک کاملاً دقیق نیست. اما بر اساس هنر مفهومی رسمی و این به روزرسانی ، به نظر می رسد Muschietti بیشتر به دنبال یک لباس مناسب با رنگ قرمز و طلای کلاسیک سرعت قرمز است.

2022 با فیلم های DC همراه است. بتمن در ماه مارس ، حیوانات خانگی فوق العاده DC در ماه می، آدم سیاه در ماه جولای، رعد و برق در ماه نوامبر و آکوامن و پادشاهی گمشده در دسامبر بیرون می آید. رعد و برق همچنین Multiverse را کشف خواهد کرد و شایعه شده است که فیلم های Zack Snyder را از کانون حذف خواهد کرد. اما پس از موفقیت از لیگ عدالت اسنایدر، این شایعات را با کمی نمک بپذیرید. جوان و خستگی ناپذیر بازیگر ساشا کاله به عنوان جهان جدید DC انتخاب شده است دختر فوق العاده. کلمبیایی متولد بوستون اولین ابر دختر فوق العاده آمریکای لاتین در دی سی خواهد بود و توسط گروهی از 425 بازیگر انتخاب شده است. او اولین فیلم خود را در برادران وارنر انجام داد. رعد و برق.

تیراندازی در رعد و برق به زودی به پایان می رسد و طرفداران می توانند در ماه اکتبر در DC FanDome انتظار تیزر تبلیغاتی را داشته باشند. تا آن زمان ، برای به روزرسانی های بیشتر با ما همراه باشید. رعد و برق در 4 نوامبر 2022 منتشر شد

مباحث: Flashpoint ، Flash[ad_2]