اولین سفر Rock Jungle Cruise در Disney + Premier Access و سینماها در تابستان امسال برگزار می شود

[ad_1]

Dwayne “The Rock” Johnson به تازگی در شبکه های اجتماعی ظاهر شد تا از تغییر نسخه برای سفر آینده دیزنی خود خبر دهد سفر دریایی در جنگلکه اکنون در جمعه ، 30 ژوئیه ، در دیزنی + در همان روز تئاتر آغاز به کار خواهد کرد. مانند چندین نسخه دیزنی دیگر در سال گذشته ، ماجراجویی فانتزی هم اکنون در سرویس پخش جریانی Premier Access در دسترس خواهد بود.

“در تاریخ 30 ژوئیه ، JUNGLE CRUISE در سینماها و خانه های سراسر جهان به نمایش در می آید. خوشحال کننده است که بگوییم ، ما به تئاتر برمی گردیم! و گفتن ، ما به شما خواهیم آمد خوشحال کننده است! به خال من ، امیلی بلانت (زن) بپیوندید ایندیانا). جونز) و من در ماجراجویی زندگی ، در حالی که بحران جنگل دیسنی ما در سینما و اتاقهای زندگی شما در همان روز ظاهر می شود – 30 ژوئیه. مهمترین چیز فیلم ما همیشه مراقبت از خانواده ها بود در سراسر جهان ، به شما فرصت می دهد بیایید بازگشت خود را در سال 2021 ، هنگامی که به دامنه زندگی بازگشتیم ، تماشا کنیم – همه به جلو !! #JUNGLECRUISE # دیسنی در سینما و اتاقهای زندگی شما در دیزنی + دسترسی برتر در 30 ژوئیه !!! و عالیteremana یک نان تست شکرگذاری از اعماق استخوان های من برای یک رویای 20 ساله شغلی. “

مرتبط: سفر دریایی جنگل در واکنش به اتهامات نژادپرستی در پارک دیزنی از سر گرفته شد

با الهام از پیاده روی معروف در پارک موضوعی دیزنی لند ، دیزنی سفر دریایی در جنگل پر است از ماجراجویی ، هیجان هیجان انگیز در آمازون با ناخدای خردمند فرانک ولف و کاوشگر نترس دکتر لیلی هوتون. لیلی از لندن ، انگلیس به جنگل های آمازون سفر می کند و برای هدایت او به پایین رودخانه کوئیلا ، قایق آشفته اما جذابش ، به خدمات مشکوک فرانک می پردازد. لیلی مصمم است درختی باستانی را با توانایی های بهبود ناپذیر – با قدرت تغییر آینده دارو – کشف کند.

با هدف این جستجوی حماسی ، دوتایی بعید با خطرات بی شماری و نیروهای خارق العاده روبرو می شوند ، همه در کمین زیبایی فریبنده جنگل های بارانی سرسبز هستند. اما با آشکار شدن اسرار درخت گمشده ، سهام برای لیلی و فرانک حتی بالاتر می رود ، و سرنوشت آنها – و انسانیت – در تعادل آویزان می شود.

تصمیم برای آزادی سفر دریایی در جنگل هم برای سینما و هم برای پخش جریانی ، همزمان گزارش هایی درباره بحث درباره گزینه های احتمالی اکران گزارش شده است. با توجه به اینکه تئاترها در بسیاری از بازارهای دریایی مانند اروپا و برزیل به دلیل وضعیت جهانی در حال حاضر بسته هستند و همچنین استانهای بزرگ کانادا که هنوز تعطیل هستند و ممکن است تا اواسط ژوئن باز نباشند ، تصمیم بر این شد که پس از چنین پروژه ها به عنوان مولان و بهشت و آخرین اژدها بهترین نتیجه را می دهد

به کارگردانی Jaume Colette-Sera سفر دریایی در جنگلکه ستاره دواین جانسون، امیلی بلانت ، ادگار رامیرز و جک وایتهال ، در کنار جسی پلمنز و پل جماتی. تهیه کنندگان John Davis و John Fox از Davis Entertainment هستند. دواین جانسون ، هیرام گارسیا و دنی گارسیا از تولیدات هفت دلار ؛ و Beau Flynn از شرکت Flynn Picture Co. ، با اسکات شلدون و داگ مریفیلد به عنوان تهیه کننده های اجرایی مشغول به کار هستند. داستان توسط John Norville & Josh Goldstein و Glenn Ficarra & John Requa و فیلمنامه آن توسط Michael Green و Glenn Ficarra و John Requa ساخته شده است. یک بار دیگر ، در دیزنی سفر دریایی در جنگل در تاریخ 30 ژوئیه 2021 در سینماهای آمریکا و در Disney + با Premier Access اکران می شود. این از طرف ما ارائه می شود اینستاگرام دواین جانسون.

موضوعات: سفر دریایی جنگل ، دیزنی پلاس ، دیزنی ، پخش جریانی[ad_2]