اولین سفر Rock Jungle Cruise در Disney + Premier Access و سینماها در تابستان امسال برگزار می شودDwayne “The Rock” Johnson به تازگی در شبکه های اجتماعی ظاهر شد تا از تغییر نسخه برای سفر آینده دیزنی خود خبر دهد سفر دریایی در جنگلکه اکنون در جمعه ، 30 ژوئیه ، در دیزنی + در همان روز تئاتر آغاز به کار خواهد کرد. مانند چندین نسخه دیزنی دیگر در سال گذشته ، ماجراجویی فانتزی هم اکنون در سرویس پخش جریانی Premier Access در دسترس خواهد بود.

“در تاریخ 30 ژوئیه ، JUNGLE CRUISE در سینماها و خانه های سراسر جهان به نمایش در می آید. خوشحال کننده است که بگوییم ، ما به تئاتر برمی گردیم! و گفتن ، ما به شما خواهیم آمد خوشحال کننده است! به خال من ، امیلی بلانت (زن) بپیوندید ایندیانا). جونز) و من در ماجراجویی زندگی ، در حالی که بحران جنگل دیسنی ما در سینما و اتاقهای زندگی شما در همان روز ظاهر می شود – 30 ژوئیه. مهمترین چیز فیلم ما همیشه مراقبت از خانواده ها بود در سراسر جهان ، به شما فرصت می دهد بیایید بازگشت خود را در سال 2021 ، هنگامی که به دامنه زندگی بازگشتیم ، تماشا کنیم – همه به جلو !! #JUNGLECRUISE # دیسنی در سینما و اتاقهای زندگی شما در دیزنی + دسترسی برتر در 30 ژوئیه !!! و عالیteremana یک نان تست شکرگذاری از اعماق استخوان های من برای یک رویای 20 ساله شغلی. “

مرتبط: سفر دریایی جنگل در واکنش به اتهامات نژادپرستی در پارک دیزنی از سر گرفته شد

با الهام از پیاده روی معروف در پارک موضوعی دیزنی لند ، دیزنی سفر دریایی در جنگل پر است از ماجراجویی ، هیجان هیجان انگیز در آمازون با ناخدای خردمند فرانک ولف و کاوشگر نترس دکتر لیلی هوتون. لیلی از لندن ، انگلیس به جنگل های آمازون سفر می کند و برای هدایت او به پایین رودخانه کوئیلا ، قایق آشفته اما جذابش ، به خدمات مشکوک فرانک می پردازد. لیلی مصمم است درختی باستانی را با توانایی های بهبود ناپذیر – با قدرت تغییر آینده دارو – کشف کند.

با هدف این جستجوی حماسی ، دوتایی بعید با خطرات بی شماری و نیروهای خارق العاده روبرو می شوند ، همه در کمین زیبایی فریبنده جنگل های بارانی سرسبز هستند. اما با آشکار شدن اسرار درخت گمشده ، سهام برای لیلی و فرانک حتی بالاتر می رود ، و سرنوشت آنها – و انسانیت – در تعادل آویزان می شود.

تصمیم برای آزادی سفر دریایی در جنگل هم برای سینما و هم برای پخش جریانی ، همزمان گزارش هایی درباره بحث درباره گزینه های احتمالی اکران گزارش شده است. با توجه به اینکه تئاترها در بسیاری از بازارهای دریایی مانند اروپا و برزیل به دلیل وضعیت جهانی در حال حاضر بسته هستند و همچنین استانهای بزرگ کانادا که هنوز تعطیل هستند و ممکن است تا اواسط ژوئن باز نباشند ، تصمیم بر این شد که پس از چنین پروژه ها به عنوان مولان و بهشت و آخرین اژدها بهترین نتیجه را می دهد

به کارگردانی Jaume Colette-Sera سفر دریایی در جنگلکه ستاره دواین جانسون، امیلی بلانت ، ادگار رامیرز و جک وایتهال ، در کنار جسی پلمنز و پل جماتی. تهیه کنندگان John Davis و John Fox از Davis Entertainment هستند. دواین جانسون ، هیرام گارسیا و دنی گارسیا از تولیدات هفت دلار ؛ و Beau Flynn از شرکت Flynn Picture Co. ، با اسکات شلدون و داگ مریفیلد به عنوان تهیه کننده های اجرایی مشغول به کار هستند. داستان توسط John Norville & Josh Goldstein و Glenn Ficarra & John Requa و فیلمنامه آن توسط Michael Green و Glenn Ficarra و John Requa ساخته شده است. یک بار دیگر ، در دیزنی سفر دریایی در جنگل در تاریخ 30 ژوئیه 2021 در سینماهای آمریکا و در Disney + با Premier Access اکران می شود. این از طرف ما ارائه می شود اینستاگرام دواین جانسون.

موضوعات: سفر دریایی جنگل ، دیزنی پلاس ، دیزنی ، پخش جریانی