اولین تصاویر از ایندیانا جونز 5 مجموعه تحریک آخرین بازخورد از جنگ های صلیبی

[ad_1]

سالها به عقب و جلو ، ایندیانا جونز 5 این اتفاق می افتد ، با چند عکس تازه کشف شده یک بار و برای همیشه آن را تأیید می کند. اگرچه تصاویر زیاد نشان نمی دهند ، اما نشان می دهد که باستان شناس نترس مورد علاقه همه از کیت های عملی استفاده می کند زیرا ماجراهای او را به قلعه ویران شده باستانی می برد.

در حالی که تصاویر دور از هیجان انگیزترین تصاویر نیستند ، اما حداقل اندکی هیجان را برای کسانی که منتظر بودند سرانجام ایندیانا جونز 5 پس از مدتها گیر افتادن در جهنم توسعه ، هیجان ایجاد کنند. امیدواریم که این تصاویر تا حد زیادی غیراستاندارد از پشت صحنه برای تأثیرگذاری روی آنها کافی باشد …

مرتبط: ایندیانا جونز 5 فیلمبرداری را هفته آینده در انگلیس با هریسون فورد آغاز می کند

درج یک قلعه و گزارش هایی که در اواخر این ماه در قلعه بامبورگ در ساحل نورثومبرلند در انگلیس فیلمبرداری خواهد شد ، حتی برخی گمانه زنی ها مبنی بر تایید تصاویر ارسالی وجود دارد ایندیانا جونز 5 از صحنه افتتاحیه برنامه ریزی شده ای که استیون اسپیلبرگ زمانی برای ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی در ذهن داشت بهره مند خواهد شد. این سکانس ایندی را به صورت شبح اسکاتلندی به نام Baron Seamus Sigrow III هنگام تعطیلات در اسکاتلند رو در رو می بیند ، با این تصاویر از قلعه و برنامه های تولید ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا گرد و غبار از این دهانه بدون استفاده برای استفاده در ایندیانا جونز 5.

اگرچه چیز زیادی در مورد طرح ایندیانا جونز 5، به کارگردانی جیمز منگولد (لوگان) از آن زمان که این فیلم می تواند در دهه 60 تنظیم شود ، ناراحت شد و گفت: “Velvet Underground عالی است. همین. این توئیت من است. فیلم هایی وجود دارد که من روی آنها کار می کنم.)” اگرچه این خیلی دور از تأیید است ، نمودار مطمئناً ردیابی ایندیانا جونز را از سال 2008 و پادشاهی جمجمه کریستال دنبال می کند ، که ایندی در سال 1957 آن را رها کرد و او را در حال مبارزه با انواع خبیث ها برای کشف رمز و راز پشت جمجمه های کریستال افسانه ای دنبال کرد.

به تازگی چندین جزئیات بالقوه به صورت آنلاین درز کرده و ادعا می کنند که با پیوستن ایندی به مسابقه فضایی ، حق رای دادن مورد علاقه به فضا ارسال می شود. گرچه به نظر نمی رسد که ایندی در ستاره منفجر شود ، اما به نظر می رسد ایندیانا جونز 5 با شرکت در یک مسابقه قرن بیستم بین دو مخالف جنگ سرد ، اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده در حالی که می جنگد تا اولین کسی باشد که به فضا می رود.

هانیبال ستاره ماد میکلسن ، که اخیراً مشخص شد به عنوان یک شرور به این پروژه پیوسته است ، نقش “دانشمند نازی منصوب شده توسط ناسا توسط دولت آمریکا برای کار در ابتکار فرود ماه آژانس فضایی” را بازی می کند. اگرچه این هنوز شایعه است ، اما میکلسن مخصوصاً برای چنین نقشی خلق شده است ، که ایده را بسیار قابل قبول و واقعاً هیجان انگیز می کند.

ایندیانا جونز 5 قرار است در تاریخ 29 ژوئیه 2022 به سینماها بیاید و بار دیگر شاهد تکرار نقش اصلی هریسون فورد خواهد بود و فیبی والر بریج ، مادس میکلسن ، توماس کرتشمن ، بوید هولبروک و شانت رنه ویلسون در نقش مکمل این نقش را دارند. این تصاویر ابتدا در به اشتراک گذاشته شد Reddit.

موضوعات: ایندیانا جونز 5 ، ایندیانا جونز[ad_2]