اولد فقط یکی از شرورهای “جوخه انتحاری” است که جیمز گان را آزار می دهد

[ad_1]

جیمز گان به داشتن شرور زیادی در فیلم هایش معروف است ، بنابراین جای تعجب نیست جوخه خودکشی فرقی نخواهد کرد. در اولین تریلر برای جوخه خودکشی، به نظر می رسید که Starro (یک ستاره دریایی کمیک بزرگ با توانایی های وحشتناک فراوان) شرور اصلی فیلم خواهد بود. گان در مصاحبه ای با Den of Geek فاش کرد که استارو “فقط یکی از اشرار” برای گروه معروف خودکشی خواهد بود. او این را وقتی پرسیدند که استارو در این فیلم چطور است؟

“پیرمرد خوش خلق است چون بامزه است. او یک ستاره دریایی غول پیکر و آبی خاکستری است ، اما همچنین بسیار وحشت زده است. وقتی بچه بودم فکر می کردم این ترسناک ترین چیز در تمام دوران است و همچنین متوجه می شوم که این یک نوع مضحک است. “من فکر می کنم عالی است – این فیلم به تصویر می کشد. این پوچ است و در عین حال ترسناک و جدی است.”

مرتبط: جوخه خودکشی به دلیل خشونت شدید و خونریزی به طور رسمی دارای درجه R است

جیمز گان او بیشتر شرور را اذیت کرد و خاطرنشان کرد: “او در این فیلم به عنوان یکی از شرور واقعاً در این فیلم واقعاً خوب عمل می کند. این مسلماً تأیید می کند که استارو تنها قهرمان / موجودی نیست که جوخه انتحاری با آن مبارزه خواهد کرد. در مورد اینکه آنتاگونیست های دیگر چه کسانی خواهند بود ، انتخاب های آشکار بسیاری وجود دارد. آماندا والر (با بازی ویولا دیویس برای انتقام از نقش خود) مانعی برای تیم ملی است ، هر چند توصیف او به عنوان یک شرور دشوار است.

او بیشتر از اینکه یک شرور سنتی باشد ، آنتاگونیست جوخه است اما قبلاً لحظات سادیستی را در DCEU گذرانده است. دیگر شرورهای احتمالی می توانند The Thinker (با بازی پیتر کپالدی) ، یک شرور پاداش نامعلوم یا اعضای گروه خودکشی باشند. با توجه به اینکه تیم اصلی از “آدمهای بد” تشکیل شده است ، ممکن است پاسخ واضح آنها باشد.

استارو یک شرور کلاسیک از دی سی است و دیدن اینکه سرانجام در یک فیلم بزرگ زنده می شود بسیار هیجان انگیز است. در کمیک ها ، توانایی های او شامل کنترل ذهن ، تجزیه زیستی ، تغییر اندازه ، جذب و فرافکنی انرژی ، تغییر رنگ و بازآفرینی است. علاوه بر این ، نسخه Starro از کایجو – که گان از آن استفاده می کند جوخه خودکشی – حتی توانایی های بیشتری از قبیل تله پاتی ، آگاهی جمعی ، پرواز ، آسیب ناپذیری و ترازسازی دارد. به عبارت دیگر ، Starro توانایی کنترل هزاران ذهن را همزمان دارد ، در حالی که کشتن غیرممکن است. هنوز مشخص نیست چه توانایی هایی جوخه خودکشی نسخه Starro وجود خواهد داشت ، اما تاریخچه نشان می دهد که بارگیری آن بسیار دشوار است. گان اذیت می کند که بیشتر بمب گذاران انتحاری می میرند و به نظر می رسد استارو یک شرور کامل برای توجیه تلفات گسترده باشد.

جوخه خودکشی با مارگو رابی ، جوئل کینامان ، ویولا دیویس و جی کورتنی یک بازیگر بزرگ خواهد داشت که از سال 2016 نقش های خود را تکرار می کنند. جوخه خودکشی. ادریس البا ، جان سینا ، مایکل راکر ، آلیس براگا ، ناتان فیلیون ، پیت دیویدسون ، شان گان ، دیوید دستمالسیان ، فلولا بورگ ، پیتر کپالدی ، دانیلا ملچیور ، استورم رید و تایکا ویتی به جمع بازیگران پیوستند. این یازدهمین فیلم در DCEU خواهد بود و به عنوان یک راه اندازی مجدد نرم برای نرم افزار عمل می کند جوخه خودکشی سلسله. جوخه خودکشی در 6 آگوست 2021 وارد سینماها و HBO Max می شود.

عناوین: جوخه خودکشی 2 ، جوخه خودکشی

[ad_2]