المر فاد اسلحه را به Looney Tunes احیا می کند HBO Max

[ad_1]

Bugs Bunny باید به ویژه مراقب باشد ، زیرا دشمن دیرینه اش Elmer Fudd گرما را دوباره بسته بندی کرده است. سال گذشته سری احیا فیلم های متحرک Looney Tunes نمایش برتر HBO Max برای پیشبرد اختلافات بین خرگوش عاقل و شکارچی فریب. بر اساس نگرانی در مورد شخصیت های کارتونی با استفاده از سلاح گرم در برنامه های کودکان ، هر دو المر فود و یوسمیتی سام اسلحه هایشان را برای فصل اول مصادره کردند ملودی های شاد احیا

این هفته، فیلم های متحرک Looney Tunes برای یک فصل دیگر در HBO Max بازگشته است. خوب یا بد ، تصمیم گرفته شد که اسلحه های آقای فاد را پس بگیریم ، و او خیلی زود آنها را مورد استفاده قرار داد. در بخش “Rotund Rabbit” از قسمت ششم این فصل ، المر فود به ریشه های خود برمی گردد و با اسلحه قدیمی خود باگ بانی را تعقیب می کند. او به سمت خرگوش سریع شلیک می کند ، اما چون باگ بسیار سریع است ، گلوله قبل از اعلام اینکه “این است ، من تسلیم شدم!” در هوا متوقف می شود. سپس گلوله با کیف خود کلاه می اندازد و طوفان می کند.

مرتبط: Space Jam 2 Rap Battle با Porky Pig انتقادات شدیدی را در توییتر به دنبال دارد

“این جدیده فیلم های متحرک Looney Tunes امروز! حالا با اسلحه! تهیه کننده اجرایی این برنامه ، پیت براونگارد ، توئیتی منتشر کرد که شامل یک فیلم از صحنه مورد بحث است.

این می تواند به عنوان یک خبر خوب برای طرفداران پپه لو پو با حذف اسکناس از کارتون غمگین شد Space Jam: میراث جدید. گرچه کارگردان اصلی ، ترنس ننس ، قصد داشت په په در این دنباله ظاهر شود ، اما مالکوم دی لی شخصیت را هنگام تصدی پروژه کاملا پاک کرد و به نظر نمی رسد که فیلم شبیه یک کامو باشد. این تصمیم با جنجال گسترده ای روبرو شد ، که فقط هنگام خروج دروگ ها شدت گرفت نارنجی با ساعت کار در تریلر مشاهده شد.

برای اسم اختصاری پپه لو پیو خیلی دیر است Space Jam: میراث جدید، اما کمپانی برادران وارنر با اجازه دادن به المر فاد برای از سرگیری شلیک سلاح در کارتون ها ، نشان می دهد که تصمیمات بحث برانگیز این شرکت لزوماً قطعی نیستند. پاسخ منفی محسوس به اوضاع با پپه لو پو می تواند به طور بالقوه نیروهای پشت صحنه بحث برانگیز را ترغیب کند تا به دیگری برگردند ملودی های شاد پروژه در امتداد خط.

در مورد او ، په په چکمه را به دست گرفت ملودی های شاد canon پس از شکایت برخی از طرفداران که رفتار او با کارتونهای کلاسیک درمورد پنه لوپه پوسیکات فرهنگ تجاوز را ترغیب می کند. لیندا جونز ، دختر خالق په په ، چاک جونز ، حتی ایده ای را برای نحوه بازگرداندن آن ارائه داد ، که شامل پیشرفت ناخواسته سایر حیواناتی نیست که وی به اشتباه فکر می کند همکار هستند.

“[He could be a] لیندا پیشنهاد کرد و افزود که تنها انگیزه پدرش برای خلق پپه “کمدی ناب” بود.

“[Nobody who ever watched Pepe] او الهام گرفته بود که بیرون برود و مردم را مورد تجاوز و تجاوز قرار دهد یا حتی آنها را مورد آزار و اذیت قرار دهد. “

Space Jam: میراث جدید از 16 جولای به سینماها و HBO Max می رود. می توانید قسمت های جدید را تماشا کنید فیلم های متحرک Looney Tunesاکنون با سلاح ، در حال پخش است همراه با اولین فصل خود بدون سلاح گرم HBO Max.

مباحث: Looney Tunes، HBO Max، Streaming[ad_2]