اقتباس خیره کننده از DC Comics Classic

[ad_1]

Batman: Long Halloween ، قسمت اول اقتباسی کاملاً خیره کننده از مجموعه کتابهای کمیک کلاسیک توسط جف لوب و تیم سال است. در شهر گاتهام ، که توسط جرایم سازمان یافته اداره می شود ، شوالیه سیاه با یک قاتل مرموز روبرو می شود که با زور و وحشت نمی توان جلوی او را گرفت. او یاد می گیرد که یک کارآگاه واقعی باشد ، جایی که همه مظنون هستند و انگیزه های قاتل به همان اندازه گیج کننده است. Batman: The Long Halloween ، قسمت اول به سطحی از قصه گویی و هنر فیلم نوآر می رسد که از هر چیزی که تاکنون در انیمیشن ژانر دیده ایم ، پیشی می گیرد. این صمیمانه با شخصیتهای پیچیده و طرح غیرقابل پیش بینی فریبنده است. به طرز غم انگیزی ، این فیلم آخرین اجرای نایا ریورا با استعداد را نیز نشان می دهد. که اندکی پس از پایان دادن به صدای خود به عنوان گربه زن درگذشت.

داستان با یک جلسه پرتنش آغاز می شود. بروس وین (جنسن اکل) از ابتکار رئیس قدرتمند مافیای کارمین فالکونه (تیت ولور) امتناع می ورزد. در آن شب ، هالووین ، یکی از نزدیکان فالکون به قتل رسید. قاتل یک تپانچه بدون سرنشین ، چراغ قوه را ترک کرد و به طرز عجیبی از نوک سینه یک بطری کودک به عنوان صدا خفه کن استفاده کرد. کاپیتان جیمز گوردون (بیلی بورک) و دادستان منطقه گاتهام هاروی دنت (جاش دوهامل) در پشت بام ایستگاه با بتمن دیدار می کنند. آخرین چیزی که آنها نیاز دارند جنگ بین اتحادیه های جنایتکار است. به نظر می رسد گربه ماده (نایا ریورا) بتمن را به خود جلب می کند. چیز مهمی وجود دارد که او نیاز دارد تا به او نشان دهد.

مرتبط: Batman: The Long Halloween Part Two Trailer Hunts The Holiday Killer

چند هفته بعد ، در روز شکرگذاری ، قاتل دوباره ضربه زد. در حالی که متحدان هدف انتقام می گیرند ، این شهر می جوشد. بتمن ، گوردون و دنت متوجه می شوند که نقشه موذی تری در دست انجام است. لیست مظنونان بسیار طولانی است. آنها برای درک آنچه اتفاق می افتد به اطلاعات بیشتری نیاز دارند. بتمن تصمیم گرفت که رویکرد دیگری در تحقیقات لازم باشد. او حریفی وحشتناک را رها می کند که میزان خطرناک بودن یک بازی خونین را افزایش می دهد.

Batman: Long Halloween ، قسمت اول از بالای گانگستر الهام می گیرد. Carmine Falcone تصویری تقریباً تف دار از “Don Vito Corleone” ساخته مارلون براندو است پدرخوانده. باید اعتقاد داشته باشم که برای استفاده از شباهت آن حق امتیاز پرداخت می شود. شخصیت از لحاظ ظاهری تهدیدآمیز است. او با مشت آهنین بر شهر گاتهام حکومت می کند ، اما دشمنان زیادی دارد. ظاهراً قاتل پس از امپراتوری فالکون است. اما سالواتوره مارونی (جیم پیری) ، یک اوباش رقیب ، ممکن است در کانون توجهات باشد. بتمن باید در پیچ و خم رذل ها ، روان پریش ها و موذی گری ها حرکت کند. بخشی از لذت فیلم این است که بفهمید چه کسی در گالری افراد کلاهبردار بخشی از توطئه قاتل است.

صحنه های انیمیشن و اکشن خارق العاده است. همه چیز در دهه 30 بسیار سبک است ، یک روح گنگستر غم انگیز. اتومبیل ها ، هیولاهای فدور و اسلحه های تپانچه ، شعله ور ، احساس می کنند دست نخورده ها ملاقات می کند محله چینی ها. سازندگان فیلم تنظیمات این کمیک را با مهارت و استعداد واقعی سینمایی به دست می گیرند. آنها یک بوم مرموز نوآر را با یک قهرمان فریبنده که در واقع برای پیشرفت کار می کند ، نقاشی می کنند. بتمن که در اینجا به تصویر کشیده شده است از فناوری مدرن استفاده نمی کند. او دقیقاً جی جی گیتس یا الیوت نس در کاپوت نیست ، بلکه یک الاغ سخت جوش است که باید قدرت تحقیق خود را افزایش دهد.

Batman: Long Halloween ، قسمت اول توطئه های تحریک کننده ای وجود دارد که سوپ را غلیظ می کند. هاروی دنت نقش بزرگی دارد. رابطه سلنا کایل با بروس وین مانند گربه ماده در لباس مبدل ، عنصر پیچیده دیگری نیز به داستان اضافه می کند. تیم شریدان ، فیلمنامه نویس (مرگ و بازگشت سوپرمن) برای ایجاد عمق جدی شخصیت وقت گذاشته می شود. ما بازیکنان را به روشی پیچیده می شناسیم ، که در نهایت رمز و راز را در قلب داستان به وجود می آورد.

از عنوان مشخص است که یک صخره ساز در انتظار شما است. انتظارات خود را بالا ببرید زیرا احمقانه است. طرفداران برای قسمت دوم شنیده می شوند. برادران وارنر انیمیشن احتمالاً بهترین فیلم انیمیشن جهان DC را ارائه داده است. دوست داشتم Justice League: Doom، Batman: Gotham from Gaslight، و مرگ سوپرمن. بعد از مشاهده اولیه احساس می کنم این فیلم بهتر شده است. اما باید اعتراف کنم که من هنوز هم از آخرین نور آن لذت می برم. به اعتبارات پایبند باشید. Batman: Long Halloween ، قسمت اول همچنین از طریق برادران وارنر به صورت دیجیتالی روی DVD / Blu-ray در دسترس است. تفریحات خانگی. بخش دوم در 27 جولای 2021 آزاد می شود.

مضامین: بتمن: هالووین طولانی

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده سیاست یا موضع رسمی Movieweb نیست.

[ad_2]