اعتراف کنید ، فلچ با John Hamm و Greg Motola کارگردان Superbad فیلمبرداری را آغاز می کند

[ad_1]

“اتفاق می افتد.” امروز برای اولین بار در مجموعه بود اعتراف کن فلچاین فیلم براساس رمان مرموز اصلی گرگوری مک دونالد به همین نام ساخته شده است. دومین سری از رمان های الهام گرفته از فیلم های موفق کمدی دهه 80 ، فلچ و فلچ زندگی می کند، با بازی Chevy Chase. Jon Hamm Irwin M. ‘Fletch’ Fletcher ما خواهد بود و دور بازیگران نیز خواهد بود پنجاه سایه خاکستری ستاره مارسیا گی هاردن ، پورتلند کایل مک لاکلان محبوب و نمایش روزانه خبرنگار روی وود جونیور

داستان از جان هام به عنوان فلچ ، روزنامه نگار تحقیقی که خود را در تحقیقات قتل که در آن به عنوان مظنون اصلی شناخته می شود ، پیروی می کند. فلچ در حالی که سعی در اثبات بی گناهی خود دارد ، وظیفه دارد مجموعه آثار هنری دزدیده شده نامزد خود را کشف کند ، این تنها میراثی است که وی از زمان ناپدید شدن پدرش به دست آورده و گمان می رود که مرده است. فلچ پس از تبدیل شدن به مظنون اصلی تعدادی از قتل ها ، به دنبال اثبات بی گناهی خود هنگام جستجوی مجموعه هنری دزدیده شده نامزدش است.

مرتبط است: Fletch Reboot جان هام به زودی فیلمبرداری را آغاز می کند

گرگ موتولا پمپ می شود!

“ما مشتاقانه منتظریم شخصیت برجسته فلچ را با یک پیچ و تاب مدرن به صفحه نمایش بزرگ برگردانیم. اگرچه فیلم اصلی ، كانی تاول ، تهیه كننده گفت: اگرچه فیلم اصلی به عنوان یك كلاسیك فرقه با طرفداران قوی مورد استقبال قرار گرفت ، اما ما از لنزهای جدید و كمدانه و پیچیده ، فلچ را ارائه می دهیم.

بیل بلوک مدیر عامل میراماکس گفت: “کوکتل بی نظم و پیچیده جان هام و گرگ موتولا سال آینده به مخاطبان جهانی تحویل داده می شود و نوید می دهد بسیار خوشمزه خواهد بود.” بلاک ، تاول و هام به عنوان تهیه کننده فیلم فعالیت می کنند. بلاک بیشتر به خاطر فروش 315 میلیون دلار در سراسر جهان شناخته شده است مادران بد حق امتیاز.

با در اختیار داشتن گرگ موتولا ، گونه هایمان از خنده درد می گیرند. استیک های کمدی او بیش از اثبات شده است ، کارگردانی چند کلاسیک که ممکن است در مورد آنها شنیده باشید خیلی بد، توسعه در رکود، بازگشت، سرزمین ماجراجویی، پل، و همگام با جونز، که اولین پروژه او را با هام رقم می زند.

کایل مک لاکلان بیشتر به خاطر بازی در نقش دیل کوپر در تاپ های دوقلو و زمینه فیلم آن قله های دوقلو: آتش با من راه می رود. وی همچنین برای دو فیلم سینمایی با دیوید لینچ همکاری کرد تپه و مخمل آبی. او با موفقیت به تلویزیون بازگشت رابطه جنسی و شهردر دهه 00 و ما را به نوبه خود به عنوان شهردار پورتلند در مجموعه های کمدی IFC مجذوب ما کرد پورتلند.

روی وود جونیور در حال حاضر خبرنگار این شرکت است نمایش روزانه با ترور نوح. توسط هالیوود ریپورتر روی را “قابل توجه” توصیف کردند و هفته نامه سرگرمی کمدی قابل تأمل او را “هیجان کاریزماتیک” خواند. در سال 2016 ، مجله Variety آن را به عنوان یکی از 10 کمیک تماشایی معرفی کرد.

مارسیا گی هاردن ثابت کرده است که برای ارائه اجرای لازم از کمدی تا درام ، از صحنه به نمایش دیگر ، می تواند هر کاری که لازم باشد انجام دهد. کارهای او برنده جایزه اسکار شده است قفسه ها، یک جایزه تونی و دو نامزدی برای جایزه Primetime Emmy.

و البته جان هام در درام AMC نقش یک “مرد تبلیغاتی” آشفته ، سرد ، اما موفق را بازی کرد. آدم های دیوانه. اما آن مرد ما را فریب داده بود! زمان کمدی ، تحویل بن بست ، استیک های قهرمانی او ثابت شده است ساقدوش عروس، SNL، 30 سنگ، پارک و تفریح، اشتیاق خود را محدود کنید، این لیست ادامه دارد و آن را به گزینه ای مناسب برای شخصی جدی و جدی بامزه تبدیل می کند که ما او را Fletch می شناسیم. هنوز هیچ نشانی از تاریخ انتشار وجود ندارد ، اما من در آنجا … پنهان خواهم بود.

مباحث: فلچ[ad_2]