اسباب بازی No Way Home اولین نگاه را به بازگشت J. می آورد. جونا جیمسون

[ad_1]

اقدام های جدید برای مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست آشکار شده اند و شامل اولین نگاه ما به JC سیمونز به عنوان ج. جونا جیمسون یک بار به عنوان JJJ در نسخه اصلی ظاهر شد مرد عنکبوتی فیلم های سام ریمی ، سیمونز بازگشت غافلگیرکننده ای به نقش صحنه در وسط اعتبار در پایان سال مرد عنکبوتی: دور از خانه، همانطور که روزنامه نگار این کار را نمی کند ، در یک گزارش خبری حمله به گوساله وب را ادامه دهد.

مرتبط: مرد عنکبوتی: هیچ راهی در خانه Funko POP Big Doctor Strange Spoiler را نشان نمی دهد

گنجاندن یک شخصیت اکشن شخصیت در خط اسباب بازی تایید بیشتر این موضوع است ج کی سیمونز نقش خود را به عنوان JJJ در دوباره تکرار خواهد کرد راهی به خانه نیست. این بدان معنا نیست که او هنوز بازگشت خود را اذیت نکرده است و با توجه به صحنه اعتبار آخرین فیلم ، احتمال بازگشت او بیش از حد بود. او همچنین در ماه مارس به ComicBook.com گفت كه “تقریباً مطمئن است كه مردم می دانند” كه در آن می تواند ظاهر شود مرد عنکبوتی از نو.

“خب بله، [I’ll be back as Jameson] این پاسخ کوتاه است “، سیمونز سال گذشته نیز در SiriusXM گفت نمایش جس کاگل. “آینده ای برای ج. جونا جیمسون پس از چند سال وقفه. او خیلی کوتاه برای کسانی که از نظر خردمندی می توانستند اعتبار خود را حفظ کنند ظاهر شد دور از خانه … ظاهر دیگری از JJJ در جعبه وجود دارد و از آنچه من می شنوم ، برنامه ای برای طرح دیگری وجود دارد. بنابراین امیدواریم JJJ هم اکنون و برای همیشه ادامه داشته باشد. “

جالب ترین مورد بازگشت سیمونز چیست؟ راهی به خانه نیست این است که این در را برای او باز می کند تا به عنوان دو نسخه جداگانه از یک شخصیت ظاهر شود. او قبلا JJJ را در نسخه اصلی بازی کرد مرد عنکبوتی فیلم ها و همانطور که می دانیم مرد عنکبوتی 2آلفرد مولینا در نقش Doc Ock ظاهر خواهد شد ، به این معنی که شخصیت های دیگری از این جهان ممکن است ظاهر شوند. گفته می شود که پیتر پارکر توبی مگوایر در این فیلم بازی کرده است و ما به خوبی می توانیم دو JJJ متفاوت را ببینیم.

اخیراً سیمونز در مورد تجربه خود در نقش جی صحبت کرد. جونا جیمسون اگرچه این بازیگر پیشکسوت طی سالهای مختلف نشان داده است که می تواند در نقش های مختلف چه در فیلم و چه در تلویزیون انجام دهد ، اما بازی سام رائمی توسط JJJ هنوز به عنوان یکی از درخشان ترین نقاط کل زندگی حرفه ای اش برجسته است.

این بازیگر در گفتگو با Den of Geek گفت: “این فیلم ها با سام همیشه در زندگی حرفه ای و زندگی من برجسته خواهد بود. سام یکی از کارگردانان و افراد مورد علاقه من است.”

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست قرار است در 17 دسامبر 2021 اکران شود. در کنار سیمونز در نقش JJJ ، فیلم شامل بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج نیز می شود. به اندازه کافی عجیب ، دوست قدیمی سیمونز رائمی اخیراً با کامبربچ در دنباله بعدی کار کرده است. دکتر استرنج در مولتی ور جنونکه در 25 مارس 2022 منتشر خواهد شد. محصولات جدید بیشتری را می توانید برای این محصول مشاهده کنید مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، از جمله چهره های JJJ و Doctor Strange به همراه چندین Funko Pop جدید! ارقام در وب سایت رسمی برای یک معجزه.

عناوین: مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، مرد عنکبوتی[ad_2]