ادریس اِلبا را با تیم Frosty Teams همراه با کارگردان فیلم جذاب تریلر اکشن کریسمس همراه باشید

[ad_1]

ادریس البا (COM)ثور: راگناروک ، لوتر) یک فیلم اکشن کاملاً جدید در لیست کارهای خود دارد. برادران وارنر حقوق اسکریپت جدیدی را با عنوان به دست آورد یخ بمان. این فیلم که در ایام کریسمس تنظیم می شود ، البا را با کارگردان سام هارگراو متحد خواهد کرد. اخیراً ، این کارگردان تأثیر عظیمی در هالیوود ایجاد کرده است استخراج، که سال گذشته در نتفلیکس منتشر شد.

طبق گزارش های متعدد ، برادران وارنر. مناقصه ای به ظاهر رقابتی برای فیلمنامه نوشته شده توسط تایلر مارچکا. گفته می شود که این استودیو بیش از 1 میلیون دلار برای فیلمنامه پرداخت کرده است. ادریس البا و سم هارگراو علاوه بر بازیگری و کارگردانی ، به ترتیب برای تولید هر دو در آن حضور دارند. مایک ریچاردسون و کیت گلدبرگ از Dark Horse Entertainment نیز به عنوان تهیه کننده معرفی شده اند. ورود کوتاه برای یخ بمان افشا شد ، که به شرح زیر است:

“پس از زنده ماندن به طرز معجزه آسایی با یک گلوله در سر ، باید درک شود که چه کسی و چرا می خواهد او را مرده است. او باید قاتل را متوقف کند در حالی که هنوز به موقع به خانه برمی گشت تا کریسمس را با پسرش بگذراند.”

روی کاغذ ، این کاملا بسته بندی است. اقدامات متوسط ​​بودجه عمدتا در حال بازگشت است. جان ویک کمک به احیای روند چند سال پیش و استخراج بیشتر به رانندگی کمک می کند که چقدر این فرمول در صورت انجام صحیح موفق است. یک ستاره مورد علاقه را بردارید ، آنها را با یک مدیر آینده دار جفت کنید ، با این عمل دیوانه شوید و بگذارید پاره شود. تا به حال، استخراج گفته می شود پربیننده ترین فیلم اصلی نتفلیکس تا به امروز است. پیش بینی می شود سم هارگراوی برای کارگردانی دنباله که دوباره توسط جو روسو و آنتونی روسو تهیه شده است برگردد (انتقام جویان: بازی نهایی)

این یک پروژه بزرگ دیگر به کارنامه رو به رشد ادریس البا اضافه می کند. این بازیگر علاوه بر کار در نقش هایدل در جهان سینمایی مارول ، در فیلم هایی مانند پرومتئوس ، حاشیه اقیانوس آرام و گاوچران بتنی. او همچنان یکی از پرطرفدارترین بازیگرانی است که امروز کار می کند. البا اخیراً فیلمبرداری جورج میلر را به پایان رسانده است سه هزار سال آرزو و نیز وجود دارد هر چه بیشتر سقوط کنند در قوطی سپس البا در نقش جیمز گان به عنوان Bloodsport دیده می شود جوخه خودکشی.

سام هارگراوی به دنیای بدلکاری پرتاب می شود. او مانند ادریس البا ، به ویژه با برادران روسو ، در MCU بسیار کار می کند کاپیتان امریکا: سرباز زمستان و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی. او همچنین به عنوان مدیر واحد دوم انتقام جویان: جنگ بی نهایت. استخراج، با بازی کریس همسورث ، همکار آلوم MCU ، اولین کارگردانی خود را در هارگرا انجام داده بود. معلوم شد که این یک موفقیت بزرگ بود و زمینه ساز حرفه ای امیدوار کننده در پشت دوربین هارگراو بود. او همچنین به مستقیم وابسته است کنترل رزمی، با جیک جیلنهال پیوستن به نقش اصلی.

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه تولید به چه زودی آغاز می شود وجود ندارد. در حال حاضر ، ادریس البا و سام هارگراوی به نظر بسیار شلوغ می آیند. اینکه آیا این در نهایت به یک اولویت اصلی تبدیل می شود ، باید منتظر ماند. این خبر از طریق ما به دست ما می رسد ضرب الاجل.

مباحث: یخ بمان

[ad_2]