ادریس البا انگشتان پا در خارپشت Sonic 2 است

[ad_1]

به طور رسمی ، ادریس البا در Knuckles the Echidna است سونیک خارپشت 2به اگرچه تولید دنباله بعدی برای اقتباس از بازی های ویدیویی به پایان رسیده است ، ما هنوز تأیید رسمی از استودیو مبنی بر حضور Knuckles در فیلم نداریم ، حتی اگر فیلمهای قبلی منقضی شده باشند اما این خبر را تأیید کنند. البا با انتشار عکسی از مشت ناکلز در عکسی جدید در اینستاگرام ، خودش را به عنوان صدای شخصیت نشان می دهد ، که در نهایت نیز تأیید می کند که انگلیس واقعاً در فیلم حضور دارد.

“تق تق…..” ادریس البا در کتیبه می گوید

مرتبط: Sonic 2 Fan Art Idris Elba by BossLogic as Knuckles Is Pure Nightmare Fuel

دیدن Knuckles به عنوان بخشی از Sonic the Hedgehog 2 هیچ تکان دهنده ای نیست ، همانطور که اکثر طرفداران تا کنون انتظار آن را داشتند. مجسمه ای از انگشتان دست ، که شبیه وسیله ای برای فیلم به نظر می رسد ، در صحنه کنار مجسمه های Sonic و Tails فیلمبرداری شد. خلاصه داستان این طرح همچنین نشان می دهد که ناکلز نقش اصلی را در طرح دنباله بازی می کند ، حتی اگر پارامونت پیکچرز از ارائه نظر رسمی خودداری کند.

شگفت انگیزترین چیز در اینجا این است که البا تنها بازیگر است. گزارش های قبلی این را پیشنهاد کرده اند آکوامن و بازی تاج و تخت جیسون موموآ بازیگر نقش مجری صدا بود و این پیشنهاد در بین بسیاری از طرفداران بسیار خوب بود. زیرا البا نیز ثابت کرده است که بازیگری شگفت انگیز است ، زیرا بسیاری از طرفداران عاشق آخرین نقش او در Bloodsport هستند گروه خودکشی، به نظر می رسد مردم از این بازیگری رسمی به همان اندازه هیجان زده هستند.

در خلاصه داستان Sonic the Hedgehog 2 از فهرست حق نسخه برداری فیلم آمده است: “پس از استقرار در گرین هیلز ، سونیک برای آزادی بیشتر آماده است و تام و مدی موافقت می کنند که آن را در تعطیلات در خانه بگذارند.” طرح. “اما تا زمانی که دکتر Robotnik بازگشت ، این بار با شریک جدید خود ، Knuckles ، در بازگشت به دنبال زمردی که قدرت ساختن و نابودی تمدن ها را داشت ، رفتند. سونیک با دستیار خود همکاری کرد. دم ، و با هم راهی سفری شدند تا زمرد را قبل از اینکه به دست اشتباه بیفتد پیدا کنند. “

از آنجا که نانکلز در فیلم اول حضور نداشت ، ادریس البا یک بازیگر تازه کار است سونیک خارپشت 2 رای. او به ستاره های بازگشتی بن شوارتز به عنوان صدای سونیک ، جیم کری در نقش دکتر روباتنیک ، جیمز مارسدن در نقش تام واچوفسکی و تیکا سامپتر در نقش مدی واشوفسکی می پیوندد. کالین اوشونسی صدای تیلز را در وسط صحنه اعتباری فیلم اول صدا کرد و نقش خود را در مجموعه ای از بازی های ویدئویی تکرار کرد ، اگرچه مشخص نیست که آیا او نیز برای سونیک خارپشت 2به

اصلی سونیک خارپشت هنگامی که در اوایل سال گذشته اکران شد ، یک موفقیت بزرگ بود ، که خوشبختانه قبل از این که همه گیری ، تجارت سینما را به طور کامل از بین ببرد. این فیلم رکورد بزرگترین افتتاحیه بازی های ویدئویی آخر هفته در ایالات متحده و کانادا را به ثبت رساند و آن را به پردرآمدترین فیلم بازی های ویدئویی در آمریکای شمالی تبدیل کرد. پارامونت عاقلانه بود که دنباله ای را سفارش دهد ، و تیم بازگشت همراه با اضافه شدن البا بسیار امیدوار کننده است.

کارگردان: جف فاولر سونیک خارپشت 2 نوشته شده توسط پت کیسی و جاش میلر. تهیه کننده نیل اچ موریتز ، توبی آشر ، تورو ناکاهارا و تاکشی ایتو. دنباله آن در 8 آوریل 2022 منتشر می شود.

موضوعات: Sonic the Hedgehog 2[ad_2]