آیا فیلم های برادران وارنر هستند؟ بعد از Discovery Merger اولین بار در HBO Max شروع می شود؟

[ad_1]

برادران وارنر وقتی آنها اعلام كردند كه برنامه خود را برای انتشار كل صفحه 2021 خود در سینما ها و سرویس پخش جریانی HBO Max به طور همزمان اعلام می كنند ، بسیاری از افراد را سرگردان كردند. در ابتدا ، این برنامه ها دقیقاً به دلیل همه گیری COVID-19 بود ، اما این شرکت موفقیت فیلم ها را هم در سرویس پخش جریانی و هم در گیشه مشاهده کرد. Godzilla v. Kong موفقیت بزرگی را در HBO Max به دست آورد – در عین حال خرد کردن و باکس آفیس در سراسر جهان. بودجه متوسط مورتال کمبت همچنین در حالی که توجه بسیاری از تماشاگران خانه را به خود جلب کرده بود ، پیش از انتظار در سینماها به اجرای برنامه پرداخت. اگرچه نمونه کم است ، اما این شواهد بسیاری نشان می دهد که هم گیشه و هم جریان می توانند به طور همزمان موفق شوند و به نظر می رسد که مدیران برادران وارنر قصد دارند از آن سود ببرند.

در بیانیه ای برای LA Times ، کارولین بلک وود ، یکی از عوامل اصلی برادران وارنر. گروه تصاویر گفت: “من نیز خوشحال و راحت هستم ، زیرا در نهایت تقریباً همانطور که انتظار داشتیم بازی کرد. ما کارگردانان و استعدادهایی داریم که اکنون خوشحال هستند ، غرفه دارانی خوشحال داریم ، مخاطبانی خوشحال و شرکای HBO Max ما هیجان زده هستند. “

مرتبط: در نمای کلی ارتفاعات: اقتباس فوق العاده از موزیکال Hit Broadway

این شرکت در حال حاضر حدود 20 فیلم در نظر دارد كه در سالهای آینده اكران شود. گفته می شود که نیمی از آن قرار است تئاتر شود ، در حالی که انتظار می رود نیمه دیگر به طور انحصاری در HBO Max منتشر شود. قابل توجه است که تخته سنگ DC آنها این طرح را منعکس می کند ، زیرا آنها 5 فیلم DC برای سال 2022 برنامه ریزی کرده اند (رابرت پتینسون بتمن، دواین جانسون آدم سیاه، به عزرا میلر رعد و برق، جیسون موموآ آکوامن 2و فیلم انیمیشن حیوانات خانگی فوق العاده DC) – همه آنها در سینماها اکران می شوند.

متناوباً ، این شرکت همچنین اعلام کرد که دو پروژه DC آنها – دختر خفاشی و سوسک آبی فیلم ها – اختصاصی HBO Max خواهد بود. این مطمئناً ایده جالبی است ، خصوصاً با توجه به اینکه فیلم های ابرقهرمانی معمولاً بازدیدهای گیشه ای هستند.

رئیس برادران وارنر با این حال ، تصاویر گروه توبی امریچ اصرار دارد که ایده انتشار فیلم به طور انحصاری برای سرویس پخش جریانی واقعاً یک برنامه عاقلانه است. وی گفت: “هنگامی که پخش کننده ها شروع به کار کردند … عقل مشترک این بود که مشترک شدن در سریال های رانندگی باشید ؛ فیلم ها جریان را کاهش می دهند. فیلم ها در واقع موتور محرک مردم برای امضا نیستند. آنها هنگام ثبت نام وزن اضافه می کنند.” بنابراین ، وارنر برادران برنامه های تعامل با HBO Max و همچنین سالن های تئاتر می تواند یک استراتژی مناسب باشد و فقط زمان بیشتری نشان می دهد که آیا آنها موفق می شوند.

البته ، این نوع موفقیت سابقه ای دارد. Netflix سالهاست که به عضویت در حال رشد است – و فیلم های اصلی یکی از ویژگی های خاص آنهاست. اگرچه سریال اصلی اغلب بازدید زیادی داشت ، اما مدتی است که نتفلیکس حداقل یک فیلم در هفته پخش کرده و به نظر می رسد در حال کار است. برادران وارنر آنها در حال برنامه ریزی رویکردی تهاجمی تر هستند و برخی از فیلمهای خود را فقط در سینما ، برخی فقط در HBO Max و دیگران همزمان با ادغام Discovery منتشر می کنند.

برنامه های سال 2021 هنوز تعداد زیادی فیلم برادران وارنر دارد. (مانند جوخه خودکشی) در سینماها و HBO Max اکران می شوند. مشخص نیست که آیا این شرکت در سالهای آینده به استفاده از نسخه ای از این طرح ادامه خواهد داد یا خیر ، اما به نظر می رسد برادران وارنر برای هر کاری آماده است. آنها مطمئناً قدرت آتش قدرتمندی را برای آزمایش آن دارند. این خبر با کمک مهربانانه همراه است لس آنجلس تایمز.

موضوعات: HBO Max ، سینماها ، پخش جریانی

[ad_2]