آیا سرانجام Matt Stone و Trey Parker ، سازندگان South Park ، کتاب کتاب مورمون را ساختند؟

[ad_1]

سال گذشته ، اعلام شد که تری پارکر و مت استون ، سازندگان پارک جنوبی، اولین فیلم زنده خود را با عنوان کارگردانی می کنند تقاطع آلما. تاکنون جزئیات این پروژه بسیار ظریف بوده است. با این حال ، یک کاربر Reddit اشاره کرد که شماره آوریل 2020 هفته تولید این موضوع را فاش کرد تقاطع آلما می تواند یک عنوان مفید برای اقتباس صفحه نمایش از موزیکال محبوب آنها باشد ، کتاب مورمون.

تقاطع آلما قرار بود در مارس 2020 تولید شود. به دلیل همه گیری ، هالیوود اکثر تولیدات را تعطیل کرد و این شامل شد تقاطع آلما. اگرچه حدس و گمان های زیادی در این باره وجود داشت تقاطع آلما در واقع کتاب مورمون و به خوبی می تواند باشد ، همچنین باید توجه داشت که مت استون و تری پارکر در میان فیلمبرداری یک فیلم با محتوای عمیق با استفاده از vfx از استودیوی تازه تاسیس Deep Voodoo بودند. این پروژه در ابتدای بلوک و فیلم متوقف شد تقریباً لغو شد استون و پارکر تصمیم گرفتند آنچه را که داشتند به مجموعه ای تحت عنوان وب تبدیل کنند عدالت سسی.

مرتبط: شخصیت های South Park در جمع مجازی Denver Broncos ظاهر می شوند

این مجموعه به دنبال خبرنگار فرد ساسی از Cheyenne ، وایومینگ (با بازی پیتر سرافینوویچ ، که چهره او با جعلی جعلی دونالد ترامپ پوشانده شده است) دنبال می شود ، که خودش اخبار را تحقیق می کند ، از جمله خطرات ناشی از دستکاری رسانه ها و اخبار جعلی. تعدادی فیلم کوتاه منتشر شد که سپس در یک قسمت کامل 15 دقیقه ای جمع آوری شدند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد عدالت سسی قسمت های آینده یا اگر فیلم برنامه ریزی شده دوباره زنده شود. استون و پارکر این را به صراحت بیان نکردند تقاطع آلما در نهایت همان چیزی است که هست عدالت سسی. اما ممکن است تقاطع آلما به عنوان یک کتاب مورمون فیلم سینما. مت استون و تری پارکر این حرف را زدند عدالت سسی فیلمی بود که آنها هنگام بسته شدن کار روی آن کار می کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=9WfZuNceFDM

تری پارکر و مت استون دوتایی غالب در صنعت کمدی هستند. پارک جنوبی یکی از خنده دارترین کمدی های انیمیشن در تمام دوران ها است و اکنون در بیست و چهارمین فصل خود است. در خارج از این مجموعه ، این زوج در چندین فیلم از جمله بازی کرده اند ارگاسم، South Park: بزرگتر ، بلندتر و ختنه نشده، آدمخوار! موزیکال، و تیم آمریکا: پلیس جهانی، لازم به ذکر است که همه آنها موزیکال هستند. و همه آنها توسط Trey Parker کارگردانی شده اند. تقاطع آلما برای اولین بار استون و پارکر یک فیلم سینمایی را با هم کارگردانی می کنند.

موفقیت تاج گذاری زن و شوهر ، که اینگونه نیست پارک جنوبی این می تواند موزیکال خیره کننده برادوی باشد کتاب مورمون. این موزیکال بسیار مورد تحسین قرار گرفت و حتی 9 جایزه تونی از جمله بهترین موزیکال دریافت کرد. ایده اقتباس فیلم از این نمایش موزیکال مدتهاست وجود دارد ، اما هرگز تأیید نشده است.

کتاب مورمون با همان شوخ طبعی غیر معمول و متناقض متمایز می شود پارک جنوبی دهکده پارکر و استون در آوردن طنز و آوازهای رسوا به صحنه برادوی دریغ نکرد. یکی از محبوب ترین آهنگ های این موزیکال Hasa Diga Eebowai است که نسخه کاملاً مخدوش Hakuna Matata از شیر شاه.

مراکز موسیقی در اطراف دو مبلغ مورمون است که وظیفه دارند پیام خود را در یک روستای دور افتاده در اوگاندا پخش کنند. این دو برای تبدیل یکی از اهالی روستا تلاش می کنند ، زیرا نگرانی های آنها بسیار بیشتر از مذهب مانند بیماری ، قحطی و رهبران نظامی است. اگرچه به نظر می رسد که این پیش فرض از کنترل خارج می شود ، موزیکال پیام شگفت آور خوبی درباره ایمان و اینکه چگونه ایمان می تواند خوشبختی را برای مردم به ارمغان بیاورد ، حتی اگر دارای برخی ایده های مشکوک باشد.

موزیکال های سینمایی ممکن است برگردند ، زیرا بسیاری از اقتباس های برادوی وجود دارد که یا منتشر شده اند یا به زودی منتشر می شوند. در سال 2020 ، یک نسخه ضبط شده از همیلتون با اولین نمایش بازیگران دیزنی + ضبط شد و محبوبیت گسترده ای داشت. جشن عروسی همچنین برای اولین بار در نتفلیکس با بازیگران اصلی فیلم هدایت شد.

سال 2021 سه اقتباس طولانی مدت را در انتظار دارد. در 11 ژوئن در ارتفاعات، یکی دیگر از موزیکال های برنده جایزه توسط لین مانوئل میراندا ، برای اولین بار در سینماها و شبکه HBO Max به نمایش در می آید. در ماه دسامبر ، بازسازی استیون اسپیلبرگ از داستان سمت غربی به سینماها می آید. دیروز یونیورسال اولین تریلر را برای ایوان هانسن عزیز، که در ماه سپتامبر به سینماها می آید و شامل بن پلات خواهد بود که شخصیت خود را از صحنه روی صحنه می آورد.

کتاب مورمون دیدن یک اقتباس فیلم از. جاش گاد و اندرو رانلز که در بازیگران اصلی بازی کرده اند ، اکنون ستاره های بزرگی هستند که می توانند نقش های خود را روی صفحه تکرار کنند. امیدوارم ، این سازگاری بتواند به واقعیت تبدیل شود تا افراد بیشتری در معرض نبوغ تحریف شده ای قرار بگیرند که در این نمایش موزیکال دیده می شود.

موضوعات: پارک جنوبی

[ad_2]