آیا ایندیانا جونز 5 هریسون فورد را دارد که در فضا با نازی ها بجنگد؟

[ad_1]

پس از گذر از جهنم توسعه ، ایندیانا جونز 5 سرانجام در راه است و اکنون در نگاه اول ، جزئیات جذاب (و بدون شک خشمگین) ظهور می کنند که نشان می دهد حق رای دادن به فضا ارسال می شود. در حالی که ممکن است خود ایندی در فضا منفجر نشود ، اکنون گزارش ها چنین می گویند ایندیانا جونز 5 ماجراجویان را با دشمنان قدیمی خود نازی ها از طریق شرکت در مسابقه فضایی دهه 60 به هم نزدیک خواهد کرد.

هانیبال ستاره ماد میکلسن ، که اخیراً مشخص شد به عنوان یک شرور به این پروژه پیوسته است ، نقش “دانشمند نازی منصوب شده توسط ناسا توسط دولت آمریکا برای کار در ابتکار فرود ماه آژانس فضایی” را بازی می کند. اگرچه این هنوز شایعه است ، اما میکلسن به طور خاص برای چنین نقشی خلق شده است ، که ایده را بیش از پیش قابل قبول می کند.

مرتبط: بزرگ شدن 5 بازیگر ایندیانا جونز با بوید هولبروک و شانت رنه ویلسون

میلیاردی و پلنگ سیاه رنه ویلسون ، ستاره Chanet نیز اکنون به عنوان یکی از اعضای گروه پشتیبانی انتخاب شده است ، همان منابع گفته اند که وی در نقش Mikkelsen “رئیس CIA مسئول” مراقبت از کودک “دانشمند نازی جذب شده توسط ناسا بازی خواهد کرد. علاوه بر مرد بد نازی میکلسن ، این فیلم شامل یک شرور زن خواهد شد که به عنوان “قاتلی شرور و بیرحمانه” توصیف شده و با شخصیت میکلسن کار خواهد کرد.

اگرچه چیز زیادی در مورد طرح ایندیانا جونز 5، کارگردان جیمز منگولد از آن زمان که این فیلم ممکن است در دهه 1960 چرخیده باشد ، ابراز ناراحتی کرد و گفت: “مخمل مخفی عالی است. همین. این توییت من است. همه فیلم هایی که من در آن کار می کنم برگزار می شود.)” اگرچه این خیلی دور است این یک تایید نیست ، نمودار مطمئناً ردیابی ایندیانا جونز را از سال 2008 و پادشاهی جمجمه کریستال ، که ایندی در سال 1957 کاهش داد ، دنبال می کند.

بنابراین به نظر می رسد که ایندی در دهه شصت متزلزل ، و به طور مشخص تر ، مسابقه فضایی بین دو مخالف جنگ سرد ، اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده و تلاش آنها برای دستیابی به برتری پروازهای فضایی پایان خواهد یافت. به نظر می رسد این فیلم حداقل تا حدی با عملیات واقعی Paperclip مرتبط است ، یک برنامه مخفی اطلاعاتی آمریکایی که در پایان جنگ جهانی دوم ، ایالات متحده چندین دانشمند ، مهندس و تکنسین آلمانی را از آلمان نازی سابق استخدام کرد. بسیاری از این کارمندان اعضای سابق بودند و برخی دیگر رهبران سابق حزب نازی بودند.

در حالی که ورود یک بار دیگر نازی ها قطعاً خواهد بود ایندیانا جونز بسیار خرسند و هیجان زده از دیدن هریسون فورد بار دیگر به برخی از چهره های رایش سوم مشتاق گوشه ای از فضا مشتاقانه احساس اضطراب می کنند. ایندی پیش از این ، در سال 2008 ، در ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال ، به رمز و رازهای فضایی روی آورده است ، خاطره ای که بسیاری از طرفداران را درگیر می کند ، زیرا باستان شناس نترس با بیگانگان رو در رو می شود. اگرچه در مورد درگیری بیشتر فرازمینی ها هیچ خبری نیست ایندیانا جونز 5، طرفداران بدون شک از مراجعه بیشتر بیگانگان خسته خواهند شد. در مورد سایر جزئیات ، آنها مطمئناً منطقی به نظر می رسند و می توانند اولین سرنخ اصلی ما در مورد انتظار از پنجمین مورد باشند ایندیانا جونز سفر.

ایندیانا جونز 5 قرار است در تاریخ 29 ژوئیه 2022 به سینماها بیاید و دوباره مشاهده خواهد شد هریسون فوردمن نقش برجسته را با حضور فیبی والر-بریج ، مادس میکلسن ، توماس کرچمان ، بوید هولبروک و شانت رنه ویلسون در نقش مکمل تکرار می کنم. این از ما می آید Illuminerdi.

موضوعات: ایندیانا جونز 5 ، ایندیانا جونز

[ad_2]