آیا النا از عکس ثانوس خشک شده بود؟ مارول باس می گوید طرفداران به زودی متوجه این موضوع می شوند

[ad_1]

هشدار: برخی اسپویلرهای اساسی برای عنکبوت جلو هستند اخیراً ، کوین فیگ ، رئیس استودیوی مارول در مهمانی Twitter Watch شرکت کرد عنکبوت، و او برخی از حقایق جالب در پشت صحنه تولید را به اشتراک گذاشت ، در حالی که تحولات آینده را تحریک می کند. یکی از مشهورترین اطلاعاتی که فیگ از دست داد در مورد سرنوشت النا بلوا (با بازی درخشان فلورانس پیو) در جریان “Blip” بود. یکی از کاربران توییتر از فاج پرسید که آیا النا واقعاً توسط تانوس مورد سال قرار گرفته است یا خیر ، فاج پاسخ مرموزی داد و گفت: “این را می فهمید ، اما در مورد این موضوع در توییتر نه.” با این حال ، او مشخص نکرد که طرفداران مارول چه زمانی این موضوع را خواهند فهمید ، اما من چند حدس دارم.

عنکبوت بعد از وقایع رخ داده است کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و قبل از وقایع انتقام جویان: جنگ بی نهایت. فیج در همین موضوع در توییتر دلیل ساخت فیلم در این دوره را فاش کرد. وی گفت: “زیرا ما می خواستیم بدانیم که ناتاشا در فاصله عزیمت تونی استارک از جنگ داخلی و آمدن او با استیو و سام در جنگ بینهایت چه کرده است.” در این فیلم ، طرفداران مارول باید با خانواده جاسوسی ناتاشا – به ویژه خواهر خوانده او النا بلوا – دیدار کنند. از آنجایی که فیلم قبل از کلیک ثانوس اتفاق می افتد ، هیچ خاطره ای از اتفاقات خانواده ناتاشا در فیلم وجود ندارد.

مرتبط: بیوه سیاه از جنگ فردا به عنوان دزد دریایی ترین فیلم دوران همه گیری پیشی می گیرد

با این حال ، صحنه پس از اعتبار ، جهش بزرگی را در زمان نشان می دهد که النا قبل از اینکه توسط شخصیت جولیا لوئیس-دریفوس ، والنتینا آلگرا د فونتین ، شخصیت وی که اولین بار در شاهین و سرباز زمستانی. والنتینا به جلنا فاش می کند که کلینت بارتون مسئول مرگ ناتاشا است (که تا حدی درست است). با وجود صحنه پس از “Blip” ، طرفداران نمی دانستند که آیا روی النا کلیک شده است یا نه.

با این حال ، افشای فیج در موضوع توییتر نشان می دهد که ما واقعاً در پروژه آینده مارول استودیو درباره سرنوشت او خواهیم آموخت. با توجه به صحنه پس از اعتبار ، حدس تحصیل کرده من این است که ما در + دیزنی آینده یاد خواهیم گرفت نگاه هاوک سریالی که اواخر امسال در سرویس پخش جریانی پخش می شود. قبلاً تأیید شده است که فلورانس پوی در حال حاضر شدن است و بدیهی است که او با هاوکی گوشت گاو خواهد خورد ، زیرا معتقد است وی باعث مرگ خواهر بزرگترش شده است. از آنجا که Pugh در حال حاضر برای پروژه های دیگر امضا نشده است ، منطقی است که طرفداران در مورد پتانسیل یلنا اطلاعات کسب کنند نگاه هاوک سری – در غیر این صورت Fage شرط می بندد که Pew به پروژه دیگری بازگردد. این برای نمایش منطقی خواهد بود زیرا شرط بندی های مهیج دراماتیک و احساسی را ارائه می دهد. اگر جلنا واقعاً گرد و غبار بود ، این بدان معنا بود که او در دنیایی که خواهرش در آن مرده است از خواب بیدار شده است. این می تواند زمینه را برای درگیری شدید بین او و بارتون فراهم کند.

عنکبوت این فیلم اخیراً در هر دو سالن سینما و دیزنی + به عنوان فیلم برتر پرداخت شده برای دسترسی به نمایش درآمد. علی رغم خرد کردن گیشه در آخر هفته اول ، در هفته دوم بسیار افت کرد. فاکتورهای زیادی برای این امر وجود دارد و احتمالاً نشانه ای از اتفاقات بعدی نیست. نگاه هاوک در پایان سال 2021 منتشر خواهد شد ، اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی به آن داده نشده است. در این فیلم جرمی رنر در نقش هاوکی ، فلورانس پیو در نقش جلنا حضور خواهد داشت و از هیلی استاینفلد به عنوان کیت بیشاپ بازی خواهد کرد.

موضوعات: بیوه سیاه ، جنگ بی نهایت[ad_2]