آماندا ناکس به خاطر دزدیدن داستانش بدون رضایت ، آب آرام مت دیمون را می زند

[ad_1]

آماندا ناکس ، فعال ، روزنامه نگار و نویسنده “در انتظار شنیدن” ، که وقایع اتهام قتل خود در ایتالیا ، تبرئه احتمالی و اخراج بعدی او را بازگو می کند ، از فیلم آینده مت دیمون که مورد استقبال زیادی قرار می گیرد ، خوشحال نیست. .. او اولین کسی نیست که بلیط تماشا را خریداری می کند آبهای آرام. دیروز ، او در توئیتر با مت دیمون و تام مک کارتی به دلیل سرقت داستان وی در یک سری توییت ها تماس گرفت.

“آیا نام من متعلق به من است؟ صورتم بدون رضایت من. اخیراً فیلم #STILLWATER.”

مرتبط: مت دیمون بعد از 5 دقیقه تشویق ایستادن در کن ، اشک ریخت

او ادامه می دهد: “این فیلم جدید توسط کارگردان تام مک کارتی است مت دیمون، “آزادانه مبتنی بر” یا “مستقیماً” از حماسه آماندا ناکس الهام گرفته است ، همانطور که Vanity Fair در مقاله ای غیر انتفاعی برای تبلیغ یک فیلم غیر انتفاعی که من با آن وابسته نیستم ، بیان کرد.

داستان آماندا ناکس در سال 2007 در سراسر جهان دنبال شد. او دانشجوی آمریکایی بود که پس از محکومیت به قتل مردیت کِرچر در سال 2007 در یک زندان ایتالیایی ، نزدیک به چهار سال را در زندان ایتالیا گذراند. ناکس پس از بازگشت به آپارتمانش با دوستش رافائل سولسیتو ، هنگام بازگشت به پلیس اطلاع داد که هم اتاقی اش مرده است. آنها به جرم قتل محکوم شدند و به ترتیب به 25 و 26 سال زندان محکوم شدند. با کمک خستگی ناپذیر خانواده و ایالات متحده ، او و دوست پسرش سرانجام تبرئه شدند.

آماندا ناکس اعتراف می کند آبهای آرام این اولین بار نیست که شخصی تصمیم می گیرد “داستان من را بدون رضایت من به خاطر شهرت من پاره کند.” ناکس مک کارتی و دیمون را دعوت کرد تا در پادکست Labyrinths به او ملحق شوند تا بتوانند طرف داستان را بشنوند و شاید داستان خود را بشنوند. او می خواهد مردم بهتر بفهمند که چگونه “با ساختن بی گناهی من ، عدم مشارکت کامل من ، و حذف نقش مقامات در تصور غلط من ، تصور من از من به عنوان یک فرد مجرم و غیرقابل اعتماد” را تقویت می کند.

صادقانه بگویم ، مک کارتی هنگام صحبت درباره فیلم خود بارها به ناکس اشاره کرد. مک کارتی گفت: “شخصیت های زیادی در اطراف پرونده وجود داشت که من واقعاً از نزدیک تماشا می کردم.” “اما واقعاً اولین چیزی که من از آن صرف نظر کردم این بود که به عنوان یک دانشجوی آمریکایی رفتن (به اروپا) برای لحظه ای که باید یکی از هیجان انگیزترین لحظات زندگی یک فرد جوان باشد و خود را در این فاجعه بیابید چگونه خواهد بود؟ لایه های زیادی در این داستان وجود داشت که همه کسانی را که آن را دنبال می کردند کاملاً ناخوشایند نگه داشت … افرادی که از وی دیدن می کنند چه کسانی هستند و این روابط چیست؟ مثلا داستانش چیه دور و بر داستان؟ “

مک کارتی گفت: “هی ، اجازه دهید پرونده آماندا ناکس را پشت سر بگذاریم.” “اما اجازه دهید این قسمت از داستان را بگویم ، یک زن آمریکایی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل است ، درگیر جنایات مهیج شده است ، و خود را در زندان می بیند و همه چیز را در اطراف خود اختراع می کند. “

که در آبهای آرام، دانش آموز آلیسون (ابیگیل برسلین) به جرم جنایت خشونت آمیزی در مارسی فرانسه (نه ایتالیا) به مدت پنج سال زندانی شد. و برخلاف ناکس ، که از خانواده اش حمایت می کرد ، آلیسون مجبور است برای کمک به پدر بیگانه خود ، بیل بیکر (دیمون) ، مردی با بینی خشن در اوکلاهما تکیه کند. لازم به ذکر است که پدر آماندا ناکس چهره خانواده و پر صدا ترین رسانه بود. هنوز هیچ پاسخی از سوی دیمون یا مک کارتی گزارش نشده است.

موضوعات: آب ساکن[ad_2]