آرون تیلور-جانسون شکارچی کراون در فیلم Spino-Man Spinoff است

[ad_1]

فیلم مارول سونی کلاغ شکارچی ستاره برجسته خود را پیدا کرده است. روز چهارشنبه ، استودیو گزارش داد که آرون تیلور-جانسون (لگد میزنم، انتقام جویان: عصر اولترون) برای بازی مبتدی ثبت نام کرده است مرد عنکبوتی جنایی. معامله PerWrap شامل بسیاری از عکسهای تیلور-جانسون به عنوان یک ابرشرور است ، به این معنی که احتمالاً شاهد حضور وی در دنباله های احتمالی یا سایر پروژه های دنیای مارول سونی خواهیم بود.

آرت ماركام ، مت هالووی و ریچارد ونك فیلمنامه این فیلم را نوشتند کلاغ شکارچیکه توسط شخصیت های مارول به عنوان فصل بعدی در جهان سونی اعلام شده است – یک جهان سینمایی که شامل آن نیز می شود زهر و موربیوس. آوی آراد و مت تولماخ تهیه کننده این پروژه بودند. هنوز مشخص نیست که چه کسی فیلم را کارگردانی می کند اما سونی تاریخ اکران خود را برای 13 ژانویه 2023 تعیین کرده است.

مرتبط: BossLogic آرون تیلور-جانسون را به Kraven the Hunter در Spider-Man Villain Fan Art تبدیل می کند

این مطمئناً اولین تلاش برای اقتباس از فیلم های کمیک بوک نیست آرون تیلور-جانسون. در سال 2010 ، او نقش ابرقهرمان نوجوان تیتراژ را در بازی کرد لگد میزنم، براساس کمیک معروف مارول توسط مارک میلار و جان رومیتا جونیور ساخته شده است. این نقش او را به همراه نامزدی برای جایزه BAFTA Rising Star نامزد دستیابی به موفقیت ستاره مرد در Teen Choice Awards کرد. تیلور-جانسون دوباره نقش دنباله را بازی می کند Kick-Ass 2 در سال 2013.

طرفداران مارول همچنین تیلور-جانسون را به خاطر بازی در دنیای سینمایی مارول با عنوان پیترو ماکسیموف ، معروف به کوئیکسیلور نیز می شناسند. او به عنوان یک قهرمان در کاپیتان امریکا: سرباز زمستان قبل از اینکه نقش او در فیلم کراس اوور گسترش یابد انتقام جویان: عصر اولترون در سال 2015. حدس و گمان هایی وجود داشت که ممکن است شخصیت او ظاهر شود WandaVision برای پیوستن به خواهرش واندا (الیزابت اولسن) ، اما در عوض بازیگر دیگری از Quicksilver (ایوان پیترز) در این سریال ظاهر شد.

تیلور-جانسون ، بازیگر سابق کودک ، طی چند دهه گذشته فیلم های زیادی درباره نام خود ساخته است. برخی دیگر از اعتبارات صفحه نمایش بزرگ وی شامل این موارد است هیچ جا پسر، وحشی ها، گودزیلا، و حیوانات شبگرد. تیلور-جانسون همچنین در آخرین فیلم کریستوفر نولان ظاهر شد ، اصولکه شامل جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون نیز بود. سپس می توان او را در فیلم جاسوسی آینده مشاهده کرد مرد پادشاه هنگامی که توسط استودیوی 20th Century در 22 دسامبر 2021 منتشر شد.

اولین بار در مرد عنکبوتی شگفت انگیز №15 در سال 1964 ، شکارچی Kraven توسط استن لی و استیو دیتکو ایجاد شد. یک شکارچی عالی بازی ، که نام اصلی او سرگئی کراوینف است ، Craven مرد عنکبوتی را به عنوان بهترین طعمه هدف قرار داده است. با گذشت سالها ج مرد عنکبوتی دانش ، کراون همچنین بیشتر به عنوان یک ضد قهرمان به تصویر کشیده می شود ، اگرچه او معمولاً به عنوان یک شرور به تصویر کشیده می شود. از آنجا که هنوز مشخص نیست که اسپایدی در چه زمانی در دنیای مارول سونی ظاهر می شود ، نحوه حضور کراون در فیلم انفرادی خودش باید مشخص شود.

کلاغ شکارچی توسط Sony Pictures در 13 ژانویه 2023 منتشر خواهد شد. در همین حال ، طرفداران مجبور نیستند که مدت طولانی منتظر فصل های دیگر در دنیای Marvel جهان سونی باشند. زهر: بگذارید قتل عام شود پس از تاخیرهای قابل توجه در 24 سپتامبر 2021 آزاد می شود. موربیوس نسخه خود را در 28 ژوئیه 2022 دنبال خواهد کرد. این خبر از ما می آید TheWrap.

موضوعات: گاو ، مرد عنکبوتی

[ad_2]